• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 22 lutego 2018r. o godz. 17.00 (czwartek) - spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klas czwartych. >> 27 lutego 2018r. o godz. 17.30 (wtorek) - spotkanie informacyjne dla przyszłych klas pierwszych i "0". Wszystkie zebrania odbędą się w szkolnej sali gimnastycznej. ZAPRASZAMY !

Zajęcia pozalekcyjne 2017/2018

w trakcie aktualizacji !

KOŁA ZAINTERESOWAŃ W ZESPOLE SZKÓŁ NR 45

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 45