• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Jubileusz 90-lecia szkoły

8 i 9 czerwca 2015 r. w naszej szkole odbywały się obchody 90-lecia istnienia szkoły. Uświetnili je przybyli goście, dawni pracownicy i nauczyciele emeryci. Występom artystycznym przygotowanym przez gimnazjalistów towarzyszyły wystawy prac plastycznych. Na parterze można było podziwiać portrety św. Królowej Jadwigi, także w formie przestrzennej.

Czytaj więcej: Jubileusz 90-lecia szkoły

Fotorelacja z obchodów 90 - lecia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z obchodów Jubileuszu 90 - lecia naszej szkoły. Fotogaleria będzie systematycznie aktualizowana o kolejne zdjęcia. Poniżej zamieszczamy obszerne sprawozdanie:

Czytaj więcej: Fotorelacja z obchodów 90 - lecia

Wydarzenia jubileuszowe z okazji 90 - lecia

Maj – czerwiec

• wycieczki klasowe uczniów „Śladami historii naszej szkoły” we współpracy z Fundacją Hereditas.

07- 08.06.2015 r. wyjazd grupy uczniów na uroczystości z okazji XVIII rocznicy kanonizacji Królowej Św. Jadwigi do Krakowa:

• 7 czerwca (niedziela) - zwiedzanie miejsc w Krakowie związanych z postacią naszej Patronki Królowej Św. Jadwigi
  • 8 czerwca 2015 r. (poniedziałek)
    -9.00 - spotkanie w Katedrze Wawelskiej - modlitwa pod Czarnym Krucyfiksem i złożenie czerwonych róż w hołdzie Pani Wawelskiej przy Jej relikwiach (bardzo prosimy uczniów o przybycie z różą),
    - ceremonia wręczenia Statuetek perełek przyznanych i ufundowanych przez QJF w  Australii,
    -10.00 - przejazd autokarami do Centrum Jana Pawła II,
    -12.00 - Msza Św. w Łagiewnikach i oprawa liturgiczna - Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie, złożenie ,,Szkatułek miłosierdzia św. Jadwigi Królowej”,
    -13.00 – poczęstunek,
    -14.00 - program artystyczny, wybór Królowej Roku 2015/2016, rozdanie nagród konkursu historyczno-literackiego "O złote pióro św. Jadwigi Królowej”,
    -16.00 - zakończenie.

08.06.2015 r. (poniedziałek) godz. 16.00, sala gimnastyczna

• Spotkanie jubileuszowe dawnych pracowników Szkoły, absolwentów, rodziców, uczniów