Pomoc wolontariuszy podczas KIDS RUN i triathlonu

W dniach 9 i 10 czerwca 2018r. grupa uczniów klas siódmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum, nie zważając na wczesną porę ani upał z zapałem przystąpiła do powierzonych im zadań. W sobotę pomagaliśmy podczas zawodów dziecięcych KIDS RUN. Naszym zadaniem było wręczanie zawodnikom medali oraz butelek z wodą.

Następnego dnia uczestnikami zawodów byli dorośli. Tym razem zabezpieczaliśmy trasę biegową oraz w związku z bardzo wysoką temperatura powietrza polewaliśmy wodą zawodników.

To były bardzo pracowite, ale także pełne radości i poczucia dobrze spełnionego obowiązku dni.