^Do góry
 • 1 Rekrutacja 2018/2019
  *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wolontariat podczas imprezy sportowej Enea Ironman 5150 Warszawa

Fundacja Miasto Sportu oraz Miasto Stołeczne Warszawa serdecznie zaprasza do pomocy przy organizacji półmaratonu Enea 5150 Warszawa w dniach 9 - 10.06 w charakterze wolontariusza.

 

Oferta skierowana jest zarówno do osób pełnoletnich: studentów, osób pracujących, emerytów - jak i do osób niepełnoletnich.

Główne zadania wolontariuszy:

- pakowanie pakietów startowych,

- pomoc w biurze zawodów,

- podawanie wody i izotoników,

- pomoc w punkcie depozytu,

- strefa startu i mety,

- obstawa trasy biegowej.

Każdy wolontariusz otrzyma:

- pamiątkową koszulkę wolontariusza,

- identyfikator ze smyczą,

- wyżywienie i napoje w trakcie imprezy,

- zaświadczenie o współpracy,

- ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.

Szczegółowe informacje pod adresem: www.5150warsaw.com/wolontariat/informacje-ogolnewolontariat

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Magdaleną Matulewską