• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

PODZIĘKOWANIE DLA WOLONTARIUSZY WOŚP

Serdeczne podziękowania za pracę na rzecz WOŚP składamy dla następujących uczniów:

Klaudia Wanic kl. 3gp
Aleksandra Mościcka kl. 3gp
Natasza Kwiek 3gp
Laura Denisiuk kl. 7b
Rafał Kowalewski kl.7b
Mateusz Nowakowski kl.7b
Kamila Ambroziak 7b
Aleksandra Lisiecka kl.7b
Weronika Goś kl. 7b
Karolina Raczyńska kl. 7b