^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Nasze akcje

Akcja społeczna : Przytul Misia

Nasza szkoła przystąpiła do akcji społecznej prowadzonej we wszystkich szkołach podstawowych na terenie naszej naszej dzielnicy: Przytul Misia.

Czytaj więcej: Akcja społeczna : Przytul Misia

Pomoc wolontariuszy podczas KIDS RUN i triathlonu

W dniach 9 i 10 czerwca 2018r. grupa uczniów klas siódmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum, nie zważając na wczesną porę ani upał z zapałem przystąpiła do powierzonych im zadań. W sobotę pomagaliśmy podczas zawodów dziecięcych KIDS RUN. Naszym zadaniem było wręczanie zawodnikom medali oraz butelek z wodą.

Czytaj więcej: Pomoc wolontariuszy podczas KIDS RUN i triathlonu 

Podsumowanie Wielkiej Zbiórki Książek

Już po raz trzeci nasza szkoła wzięła udział w Wielkiej Zbiórce Książek organizowanej przez fundację Zaczytani.org. W tym roku zebraliśmy 53 książki dla małych pacjentów szpitali i przychodni oraz 49 książek dla ich rodziców i opiekunów. 

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Podsumowanie zbiórki dla schroniska dla zwierząt

JESTEŚMY GŁOSEM  TYCH CO NIE POTRAFIĄ MÓWIĆ!

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy chcieli wspomóc naszą zbiórkę artykułów dla schroniska dla zwierząt. Informujemy, że zebraliśmy :

Czytaj więcej: Podsumowanie zbiórki dla schroniska dla zwierząt

Podsumowanie zbiórki szkolnego wolontariatu

Jemen stoi w obliczu najpoważniejszej epidemii cholery na świecie - ostrzega Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

Czytaj więcej: Podsumowanie zbiórki szkolnego wolontariatu

Szkolny Klub Wolontariatu organizuje zbiórkę

Wolontariat  szkolny organizuje zbiórkę pieniężną dla UNICEF w ogarniętym wojną Jemenie. Sytuacja jest bardzo dramatyczna, tylko od kwietnia ubiegłego roku stwierdzono ponad 900 tysięcy przypadków zachorowania na cholerę.

Czytaj więcej: Szkolny Klub Wolontariatu organizuje zbiórkę

Wolontariuszki na balu

W styczniu 2017 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy pod hasłem: "Wielka podróż dookoła świata". Uczniowie bawili się fantastycznie dzięki DJ z Agencji Artystycznej Prima.

Czytaj więcej: Wolontariuszki na balu

List do Weroniki

W grudniu 2016 r.  nasi uczniowie wzięli udział w akcji „Napisz list do Weroniki”. 

Czytaj więcej: List do Weroniki

Świąteczna Paczka dla Kombatanta

W imieniu Dyrekcji naszej szkoły oraz organizatorów i koordynatorów akcji Świąteczna Paczka dla Kombatanta pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim wychowawcom, nauczycielom i uczniom, a także pracownikom szkolnym i przyjaciołom, którzy swoją ofiarnością, pracą i poświęconym czasem przyczynili się do ogromnego powodzenia i sukcesu naszej Akcji.

Czytaj więcej: Świąteczna Paczka dla Kombatanta

Projekt KIDSPEAK w naszej szkole

W dniach 19-23 września po raz czwarty w naszą szkołę odwiedzili wolontariusze działający w organizacji AISEC. Tym razem byli to studenci: Beth z Kenii i Victor z Brazylii. Nasi goście prowadzili warsztaty językowo - kulturowe, w czasie których nie tylko opowiadali  o swoich krajach i pokazywali ciekawe miejsca, ale także wspólnie się z nami bawili - śpiewając piosenki z młodszymi dziećmi czy tańcząc kenijski taniec.

Czytaj więcej: Projekt KIDSPEAK w naszej szkole

Pomoc dla Nepalu

Z całego serca dziękujemy za włączenie się w zbiórkę publiczną na szczepionki dla dzieci w Nepalu.

Dzięki hojności naszych uczniów i ich rodziców, pracownicy UNICEF w Nepalu robią wszystko, aby zapewnić wsparcie wszystkim potrzebującym.

Czytaj więcej: Pomoc dla Nepalu

Dzień Dawcy Szpiku

 Na szkolnym pikniku  3 czerwca mieliśmy okazję zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku w fundacji Dawcy Komórek Macierzystych Szpiku. Zarejestrowanie się w bazie potencjalnych dawców zwiększa szanse chorych na znalezienie genetycznego bliźniaka i jest nadzieją na wyleczenie.

Czytaj więcej: Dzień Dawcy Szpiku

SOS dla Bartusia

W naszej szkole po raz drugi organizujemy pomoc dla małego Bartusia. Prosimy o przynoszenie plastikowych nakrętek do szatki szkolnej w wyznaczonym do tego miejscu.

Czytaj więcej: SOS dla Bartusia