• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Nasze akcje

Pomoc wolontariuszy podczas KIDS RUN i triathlonu

W dniach 9 i 10 czerwca 2018r. grupa uczniów klas siódmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum, nie zważając na wczesną porę ani upał z zapałem przystąpiła do powierzonych im zadań. W sobotę pomagaliśmy podczas zawodów dziecięcych KIDS RUN. Naszym zadaniem było wręczanie zawodnikom medali oraz butelek z wodą.

Czytaj więcej: Pomoc wolontariuszy podczas KIDS RUN i triathlonu

Podsumowanie Wielkiej Zbiórki Książek

Już po raz trzeci nasza szkoła wzięła udział w Wielkiej Zbiórce Książek organizowanej przez fundację Zaczytani.org. W tym roku zebraliśmy 53 książki dla małych pacjentów szpitali i przychodni oraz 49 książek dla ich rodziców i opiekunów.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Podsumowanie zbiórki dla schroniska dla zwierząt

JESTEŚMY GŁOSEM  TYCH CO NIE POTRAFIĄ MÓWIĆ!

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy chcieli wspomóc naszą zbiórkę artykułów dla schroniska dla zwierząt. Informujemy, że zebraliśmy :

Czytaj więcej: Podsumowanie zbiórki dla schroniska dla zwierząt

Szkolny Klub Wolontariatu organizuje zbiórkę

Wolontariat  szkolny organizuje zbiórkę pieniężną dla UNICEF w ogarniętym wojną Jemenie. Sytuacja jest bardzo dramatyczna, tylko od kwietnia ubiegłego roku stwierdzono ponad 900 tysięcy przypadków zachorowania na cholerę.

Czytaj więcej: Szkolny Klub Wolontariatu organizuje zbiórkę

Podsumowanie zbiórki szkolnego wolontariatu

Jemen stoi w obliczu najpoważniejszej epidemii cholery na świecie - ostrzega Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

Czytaj więcej: Podsumowanie zbiórki szkolnego wolontariatu

PODZIĘKOWANIE DLA WOLONTARIUSZY WOŚP

Serdeczne podziękowania za pracę na rzecz WOŚP składamy dla następujących uczniów:

Klaudia Wanic kl. 3gp
Aleksandra Mościcka kl. 3gp
Natasza Kwiek 3gp
Laura Denisiuk kl. 7b
Rafał Kowalewski kl.7b
Mateusz Nowakowski kl.7b
Kamila Ambroziak 7b
Aleksandra Lisiecka kl.7b
Weronika Goś kl. 7b