^Do góry
 • 1 Rekrutacja 2018/2019
  *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 22 lutego 2018r. o godz. 17.00 (czwartek) - spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klas czwartych. >> 27 lutego 2018r. o godz. 17.30 (wtorek) - spotkanie informacyjne dla przyszłych klas pierwszych i "0". Wszystkie zebrania odbędą się w szkolnej sali gimnastycznej. ZAPRASZAMY !
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Nasze akcje

PODZIĘKOWANIE DLA WOLONTARIUSZY WOŚP

Serdeczne podziękowania za pracę na rzecz WOŚP składamy dla następujących uczniów:


Klaudia Wanic kl. 3gp
Aleksandra Mościcka kl. 3gp
Natasza Kwiek 3gp
Laura Denisiuk kl. 7b
Rafał Kowalewski kl.7b
Mateusz Nowakowski kl.7b
Kamila Ambroziak 7b
Aleksandra Lisiecka kl.7b
Weronika Goś kl. 7b
Karolina Raczyńska kl. 7b
Paulina Bogacka kl. 7c
Sandra Duszyńska kl. 7c
Wiktoria Rutkowska kl.7c
Julia Kowalczyk kl. 7c
Mikołaj Adamowicz kl. 7c
Michał Zaperty kl. 7c

Opiekunowie szkolnego koła wolontariatu:
Teresa Orłowska i Magdalena Matulewska

Wolontariusze WOŚP

W pierwszą niedzielę ferii zimowych, 14 stycznia 2018 roku, po raz 26. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy, w szeregach której wzięli udział wolontariusze z naszej szkoły.

Czytaj więcej: Wolontariusze WOŚP

Wolontariuszki na balu

W styczniu 2017 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy pod hasłem: "Wielka podróż dookoła świata". Uczniowie bawili się fantastycznie dzięki DJ z Agencji Artystycznej Prima.

Czytaj więcej: Wolontariuszki na balu

List do Weroniki

W grudniu 2016 r.  nasi uczniowie wzięli udział w akcji „Napisz list do Weroniki”. 

Czytaj więcej: List do Weroniki

Projekt KIDSPEAK w naszej szkole

W dniach 19-23 września po raz czwarty w naszą szkołę odwiedzili wolontariusze działający w organizacji AISEC. Tym razem byli to studenci: Beth z Kenii i Victor z Brazylii. Nasi goście prowadzili warsztaty językowo - kulturowe, w czasie których nie tylko opowiadali  o swoich krajach i pokazywali ciekawe miejsca, ale także wspólnie się z nami bawili - śpiewając piosenki z młodszymi dziećmi czy tańcząc kenijski taniec.

Czytaj więcej: Projekt KIDSPEAK w naszej szkole

Świąteczna Paczka dla Kombatanta

W imieniu Dyrekcji naszej szkoły oraz organizatorów i koordynatorów akcji Świąteczna Paczka dla Kombatanta pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim wychowawcom, nauczycielom i uczniom, a także pracownikom szkolnym i przyjaciołom, którzy swoją ofiarnością, pracą i poświęconym czasem przyczynili się do ogromnego powodzenia i sukcesu naszej Akcji.

Czytaj więcej: Świąteczna Paczka dla Kombatanta

Pomoc dla Nepalu

Z całego serca dziękujemy za włączenie się w zbiórkę publiczną na szczepionki dla dzieci w Nepalu.

Dzięki hojności naszych uczniów i ich rodziców, pracownicy UNICEF w Nepalu robią wszystko, aby zapewnić wsparcie wszystkim potrzebującym.

Czytaj więcej: Pomoc dla Nepalu