^Do góry
 • 1 Rekrutacja 2018/2019
  *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Nasze akcje

Wielka Zbiórka Książek

Już po raz trzeci nasza szkoła przystąpiła do akcji Zaczytani, która polega na zbiórce książek dla dzieci i młodzieży oraz powieści dla dorosłych.

Książki zostaną przekazane do szpitali i przychodni,

Zbiórka w naszej szkole będzie od 25.04 do 18.05.2018r. - książki wydane po 2000 roku, w dobrym stanie, przynosimy do szatni.

 

Podsumowanie zbiórki dla schroniska dla zwierząt

JESTEŚMY GŁOSEM  TYCH CO NIE POTRAFIĄ MÓWIĆ!

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy chcieli wspomóc naszą zbiórkę artykułów dla schroniska dla zwierząt. Informujemy, że zebraliśmy :

Czytaj więcej: Podsumowanie zbiórki dla schroniska dla zwierząt

Podsumowanie zbiórki szkolnego wolontariatu

Jemen stoi w obliczu najpoważniejszej epidemii cholery na świecie - ostrzega Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

Czytaj więcej: Podsumowanie zbiórki szkolnego wolontariatu

PODZIĘKOWANIE DLA WOLONTARIUSZY WOŚP

Serdeczne podziękowania za pracę na rzecz WOŚP składamy dla następujących uczniów:


Klaudia Wanic kl. 3gp
Aleksandra Mościcka kl. 3gp
Natasza Kwiek 3gp
Laura Denisiuk kl. 7b
Rafał Kowalewski kl.7b
Mateusz Nowakowski kl.7b
Kamila Ambroziak 7b
Aleksandra Lisiecka kl.7b
Weronika Goś kl. 7b
Karolina Raczyńska kl. 7b
Paulina Bogacka kl. 7c
Sandra Duszyńska kl. 7c
Wiktoria Rutkowska kl.7c
Julia Kowalczyk kl. 7c
Mikołaj Adamowicz kl. 7c
Michał Zaperty kl. 7c

Opiekunowie szkolnego koła wolontariatu:
Teresa Orłowska i Magdalena Matulewska

Szkolny Klub Wolontariatu organizuje zbiórkę

Wolontariat  szkolny organizuje zbiórkę pieniężną dla UNICEF w ogarniętym wojną Jemenie. Sytuacja jest bardzo dramatyczna, tylko od kwietnia ubiegłego roku stwierdzono ponad 900 tysięcy przypadków zachorowania na cholerę.

Czytaj więcej: Szkolny Klub Wolontariatu organizuje zbiórkę

Wolontariusze WOŚP

W pierwszą niedzielę ferii zimowych, 14 stycznia 2018 roku, po raz 26. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy, w szeregach której wzięli udział wolontariusze z naszej szkoły.

Czytaj więcej: Wolontariusze WOŚP