^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Sportowa Wiosna Praskich Świetlic

Dnia 09.05.2018 w hali DOSiR przy ul. Jagiellońskiej już po raz XIX odbyła się dzielnicowa impreza Sportowa Wiosna Praskich Świetlic organizowana przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 50 im. Królowej Jadwigi.

 

Imprezę zaszczycili swoją obecnością:  Burmistrz Dzielnicy Praga – Północ – Pan Zbigniew Cierpisz, Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania – Pan Włodzimierz Siees, Inspektor Wydziału Oświaty i Wychowania – Pani Agnieszka Suzdalcew, Dyrektor DOSiR – Pani  Dorota Wajszczak,  Przewodnicząca ZNP – Pani Anna Osypiuk, Dyrektorzy Szkół Podstawowych i Kierownicy Świetlic.

Uczniowie północno-praskich świetlic szkolnych dzielnie rywalizowali między sobą o jak największą ilość punktów aby w ostateczności uzyskać jak najwyższe podia. I miejsce uzyskała świetlica SP 258, II miejsce – świetlica SP 127, III miejsce – świetlica SP 50, IV miejsce – świetlica SP 73, V miejsce – świetlica SP 354, VI miejsce – świetlica SP 30.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali medale, a każda świetlica – puchar. Imprezę uświetniły występy zespołów tanecznych ze Szkoły Podstawowej nr 50.

Zawody przebiegały w radosnej i przyjaznej atmosferze z zachowaniem zasad fair play.