^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Czerwony Kapturek

W środę, 23.05.2018 r. w auli odbyło się wielkie wydarzenie - na scenę wkroczyli aktorzy z Teatru Świetliczaków i przedstawili zebranym gościom sztukę pt. "Czerwony Kapturek".

Reżyserem spektaklu była p. Katarzyna Zaręba. Przepiękne dekoracje oraz kukiełki mogliśmy podziwiać dzięki p. Alicji Dobrowolskiej.

 

Na widowni zasiadły dzieci ze świetlicy, oddziałów przedszkolnych, a także nauczyciele świetlicy oraz rodzice występujących dzieci.

Spektakl był bogaty w tematyczne piosenki oraz garść humoru. Uczniowie z zaciekawieniem patrzyli na aktorów ze świetlicy, jak pięknie grają i recytują swoje role. Dzieci w skupieniu oglądały ich talenty aktorskie. Bacznie obserwowały losy Czerwonego Kapturka, Wilka i Babci!

Przedstawienie zostało bardzo dobrze odebrane, wszystkim się bardzo podobało! Zostało nagrodzone gromkimi brawami. Z bukietami kwiatów pospieszyli rodzice występujących dzieci z klas pierwszych wręczając p. Kasi i p. Ali za zaangażowanie i trud włożony w spektakl. Aktorzy również zostali nagrodzeni. Piękna sztuka, prosimy o więcej!