Czerwony Kapturek

W środę, 23.05.2018 r. w auli odbyło się wielkie wydarzenie - na scenę wkroczyli aktorzy z Teatru Świetliczaków i przedstawili zebranym gościom sztukę pt. "Czerwony Kapturek".

Reżyserem spektaklu była p. Katarzyna Zaręba. Przepiękne dekoracje oraz kukiełki mogliśmy podziwiać dzięki p. Alicji Dobrowolskiej.

Na widowni zasiadły dzieci ze świetlicy, oddziałów przedszkolnych, a także nauczyciele świetlicy oraz rodzice występujących dzieci.

Spektakl był bogaty w tematyczne piosenki oraz garść humoru. Uczniowie z zaciekawieniem patrzyli na aktorów ze świetlicy, jak pięknie grają i recytują swoje role. Dzieci w skupieniu oglądały ich talenty aktorskie. Bacznie obserwowały losy Czerwonego Kapturka, Wilka i Babci!

Przedstawienie zostało bardzo dobrze odebrane, wszystkim się bardzo podobało! Zostało nagrodzone gromkimi brawami. Z bukietami kwiatów pospieszyli rodzice występujących dzieci z klas pierwszych wręczając p. Kasi i p. Ali za zaangażowanie i trud włożony w spektakl. Aktorzy również zostali nagrodzeni. Piękna sztuka, prosimy o więcej!