Przygotowania do kiermaszu czas START

Uczniowie z klasy 1 D wraz z p. Małgosią Ściślak w ramach zajęć świetlicowych wykonali ozdoby z masy porcelanowej, które będą wykorzystane do tworzenia wianuszków. Natomiast p. Ala Dobrowolska z uczniami klas drugich wykonywali kokardki na widelcu…

Wycieczka do biblioteki

23 listopada 2018 r. uczniowie klas drugich odbyli wycieczkę do Publicznej Biblioteki przy ul.
Ząbkowskiej 23/25. Tam poprzez prezentację i pogadankę poznali pracę bibliotekarza, ogólny zarys historyczny bibliotek. Dowiedzieli się jak dzieli się książki na literaturę piękną i popularnonaukową itp. Mieli okazję zapoznać się z różnymi książkami. Uczniowie chętnie brali udział w zajęciu i dobrze się bawili oglądając i czytając książki.

BohaterON

W październiku dzieci uczęszczające do świetlicy wraz z p. Anną Frączek i p. Małgosią Ściślak przystąpiły do projektu BohaterON - włącz historię. Zajęcie miały na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wykonanie kartki dla Powstańca.

Świetlicowy Wieczór Pieśni i Poezji Patriotycznej

Z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości Polski dnia 14 listopada w auli naszej szkoły odbył się Świetlicowy Wieczór Pieśni i Poezji Patriotycznej. Wystąpiły dzieci z klas I-IV.

Odwiedziny w SP 354

W dniu 20.11.2018r uczniowie klasy 1 A uczestniczyli w zajęciach organizowanych w świetlicy SP 354, prowadzonych przez p. Adelę. Tematyka zajęć była związana z 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Dzieci miały do rozwiązania krzyżówkę. Aby tego dokonać musiały wykonać wiele zadań, które wymagały wiedzy z różnych dziedzin. Przy okazji rozwiązywania zadań nasi uczniowie świetnie się bawili.

Zajęcia plastyczne z wykorzystaniem metod innowacyjnych w klasach 1.

Pokazowe zajęcia z JUDO

Pokazowe zajęcia z JUDO.

Świetlicowy Wieczór Pieśni i Poezji Patriotycznej

Wystąpiły dzieci z klas I-IV.

Pokazowe zajęcia "Capoira"

Pokazowe zajęcia "Capoira".

Zajęcia ze strażniczką miejską

Zajęcia ze strażniczką miejską.

Zajęcia październikowe

Dzieci z klas pierwszych m.in. malowały jesienne drzewka i dynie. Dzieci z różnych klas miały zajęcia w pracowni komputerowej, bawiły się na szkolnym placu zabaw. Makieta, którą Państwo widzicie na zdjęciach to udział dziewczynek z klasy 2 e w konkursie plastyczno-konstrukcyjnym „Ruch drogowy w mieście” pod opieką p. Doroty Szczawińskiej i p. Grażyny Strzałkowskiej.
Odbył się jeszcze jeden konkurs „Laurka dla pani”.
Oczywiście dużo dzieci szydełkuje pod opieką p. Teresy Drapińskiej.
Dzieci z klas drugich chętnie bawią się klockami, rysują, układają puzzle, czy bawią się domkami dla lalek.
Pod koniec miesiąca p. Daniela Komosa udzieliła wywiadu na temat pracy nauczyciela oraz pograła z dziećmi w kości.

Otrzęsiny pierwszaków

22 października 2018r. odbyły się Otrzęsiny Pierwszaków. Na sali gimnastycznej dzieci dzieci brały udział w rozmaitych konkursach. Uroczystość przygotowały: p. Dominika Puchta, i p. Małgorzata Ściślak. W przeprowadzaniu konkursów pomagały im p. Karolina Wójcik i p. Anna Frączek.