^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Świetlica

Minął wrzesień

Tak właśnie nam minął wrzesień w świetlicy.

Zebranie w świetlicy

27.09.2018 (czwartek), o godz. 18.00 w stołówce naszej szkoły odbędzie się zebranie informacyjno-organizacyjne dla rodziców dzieci zapisanych do świetlicy.

Bardzo prosimy o przybycie, gdyż jest to jedyne spotkanie, na którym omawiane będą wszystkie sprawy dotyczące funkcjonowania Państwa dzieci w świetlicy.

Wieczorek poetycki

Na zakończenie cyklu zajęć świetlicowych pod hasłem  „Polska, tu żyję” odbył się konkurs recytatorski o tematyce patriotycznej.

29 maja laureaci konkursu wystąpili na wieczorku poetyckim. Oto oni:

Dzień Mamy

Dzień Mamy.

Czerwony Kapturek

W środę, 23.05.2018 r. w auli odbyło się wielkie wydarzenie - na scenę wkroczyli aktorzy z Teatru Świetliczaków i przedstawili zebranym gościom sztukę pt. "Czerwony Kapturek".

Reżyserem spektaklu była p. Katarzyna Zaręba. Przepiękne dekoracje oraz kukiełki mogliśmy podziwiać dzięki p. Alicji Dobrowolskiej.

Czytaj więcej: Czerwony Kapturek

Sportowa Wiosna Praskich Świetlic

Dnia 09.05.2018 w hali DOSiR przy ul. Jagiellońskiej już po raz XIX odbyła się dzielnicowa impreza Sportowa Wiosna Praskich Świetlic organizowana przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 50 im. Królowej Jadwigi.

Czytaj więcej: Sportowa Wiosna Praskich Świetlic

Zbiórka zabawek do świetlicy szkolnej

Jest nam bardzo miło poinformować, że w zorganizowanej w lutym zbiórce gier, puzzli i innych zabawek nasze zbiory powiększyły się o 73 gier planszowych i 38 szt puzzli, 21 książek oraz wiele innych cennych drobiazgów - laleczek Barbie, koników Ponny, pluszaków itp.

Jeszcze raz wszystkim zaangażowanym SERDECZNIE DZIĘKUJEMY w imieniu dzieci zapisanych do świetlicy oraz p. Dominiki Downarowicz i p. Karoliny Płatek.

 

Zimowe drzewko

Prace plastyczne w postaci wyklejanki z folii aluminiowej są dla dzieci szczególnie atrakcyjne przez możliwość użycia niezwykłego materiału plastycznego. Folia jest miękka, łatwo się formuje, można ją ciąć, odrywać, zwijać, zgniatać itp.


Poniżej prezentujemy piękne krajobrazy - zimowe drzewa w wykonaniu naszych wyjątkowo zdolnych pierwszoklasistów z użyciem tego właśnie materiału :)

Turniej Dobble

W ostatnim czasie rozegraliśmy świetlicowy Turniej Dobble dla klas pierwszych.

Cieszył się on dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Chęć udziału zgłosiło 44 uczniów. Dzieci wspaniale bawiły się, ćwicząc przy okazji koordynację wzrokowo-słuchową i refleks.

Prezentujemy wyniki: Mistrzem turnieju okazała się Amelia Rząsa z kl. 1c. Na podium uplasowały się również: Michalina Borowik - kl. 1d, zajmując zaszczytne 2 miejsce oraz Julia Lewczak z 1a, osiągając miejsce 3. Zwyciężczyniom gratulujemy!