Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 im. Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa będzie prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. ZAPRASZAMY!
    Prowadzimy również ostatnie dwa roczniki Gimnazjum Sportowego nr 57 im. Królowej Jadwigi o profilu pływanie, koszykówka, taniec. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.

Zajęcia sportowe

Zapraszamy na zajęcia sportowe w poniedziałki od 9.45 do 10.30 oraz w czwartki od godziny 14.25 do 15.15.

Jasełka w świetlicy

W okresie przedświątecznym dzieci uczestniczące w zajęciach teatralnych przygotowały i przedstawiły w świetlicy jasełka.

Kiermasz świąteczny

W czwartek, 14.12.2017 r. w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny, na którym dzieci sprzedawały ozdoby świąteczne.

Świetlicowe jasełka

14 grudnia odbyły się świetlicowe jasełka. Przygotowały je dzieci z kasy III a i z klasy I a pod kierunkiem p. Małgorzaty Matuszewskiej i p. Karoliny Płatek. Dzieci bardzo starannie przygotowały się do przedstawienia. Wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.

Przygotowanie do kiermaszu

Święta za pasem, więc prace w klasach pierwszych idą pełną parą. W tym roku zajmujemy się obróbka drewna oraz tworzeniem kartek.

Ozdoby do sali

Ciężko pracujemy nad przygotowaniem dekoracji świątecznej naszej sali. Papierowe łańcuchy i inne ozdoby bożonarodzeniowe powoli zaczynają zapełniać przestrzeń, wprowadzając wszystkich w świąteczny klimat :)
K. Płatek, D.Downarowicz

Kartki

Przepiękne, własnoręcznie wykonane kartki przez pierwszaków na konkurs świetlicowy. Dzieci bardzo się napracowały, a efekty suuuper :)
K.Płatek

Przedświąteczny czas

W ten przedświąteczny czas uczniowie klas 3a i 3d oprócz zwykłych zajęć i zabaw wykonywały kartki świąteczne na kiermasz oraz miały za zadanie ułożyć z klocków choinkę. Dzieci spisały się świetnie.

Świetlicowe andrzejki

Dnia 30 listopada 2017r. w świetlicy zostały zorganizowane wróżby andrzejkowe. Wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach.

Oby spełniły się wszystkie nasze dobre wróżby.

Wieczorek poetycki

21 listopada odbył się jesienny wieczorek poetycki. Wzięli w nim udział laureaci świetlicowego konkursu recytatorskiego. A oto nasi artyści.

W Bibliotece Publicznej

Dnia 14 listopada uczniowie z klas 3a i 3d byli na wycieczce w Bibliotece Publicznej przy ul. Ząbkowskiej na zajęciach pt. „Bajki meksykańskie”. Pan opowiadacz grając na „żółwiku” przedstawił kilka meksykańskich, bardzo ciekawych bajek. Nie zabrakło „horroru”. Dzieci uczestniczyły w tych opowiadaniach, uczyły się liczyć do 10 po hiszpańsku, wykonywały różne tańce i ćwiczenia. Zajęcia bardzo się dzieciom podobały.

Twórczość plastyczna

Twórczość plastyczna dzieci z klas I pt. ,,Wesołe robaczki" - wydzieranka, ,,Kosz Pani Jesieni", ,,Ćmy" , ,,Kotyliony".  Dzieci bardzo się napracowały, efekty - SUPER. Zapraszamy do sali głównej w celu obejrzenia wystawy :)

Karolina Płatek, Dominika Downarowicz, Alicja Dobrowolska