Szanowni  Rodzice
warunkiem  otrzymania  obiadu  jest  dostarczenie  potwierdzenia  wpłaty. Zgodnie z zarządzeniem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy nr 766/2015 z dnia 28.05.2015 płatność za obiady wnosi się w okresach miesięcznych, z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej.
Bardzo proszę o dostosowanie się do zaistniałej sytuacji.

Odpłatność za wyżywienie  za  m-c marzec   wynosi:

Obiady 21 x5,50zł = 115,50zł

Opłata dla klas 0

Śniadania dla klas 0   21 x 2,00zł = 42,00zł

Obiady                        21 x 5,50zł = 115,50zł
………………………………………………………

Razem:       157,50zł

Wpłaty należy dokonywać na konto:

( proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę)

Warunkiem otrzymania posiłku jest opłata w terminie i/lub dostarczenie potwierdzenia przelewu na e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JADŁOSPIS:

Jadłospis nr 4 - obowiązuje w dniach: 25 II - 8 III 2019 r.

Jadłospis nr 5 - obowiązuje w dniach: 11 III - 22 III 2019 r.

Jadłospis nr 6 - obowiązuje w dniach: 25 III - 5 IV 2019 r.