Odpłatność za wyżywienie za m-c grudzień wynosi:

Obiady 15 x 5,50zł = 82,50 zł konieczna wpłata do dnia 30.11.2018r

Opłata dla klas 0
Śniadania dla klas 0 15 x 2,00zł = 30,00zł
Obiady 15 x 5,50zł = 82,50zł
……………………………………………………………
Razem: 112,50zł

Wpłaty należy dokonywać na konto:
( proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę)

Warunkiem otrzymania posiłku jest opłata w terminie i/lub dostarczenie potwierdzenia przelewu na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga:
Wyjątkowo za styczeń nie płacimy w grudniu.
Za styczeń wpłat dokonujemy od 01.01.2019r