Odpłatność za wyżywienie za m-c październik wynosi:
(bez 12.X.2018r - piątek)

Obiady 22 x5,50zł = 121,00 zł konieczna wpłata do dnia 30.09.2018r

Dla klas 0
Śniadania dla klas 0 22x 2,00zł = 44,00zł
Obiady 22 x 5,50zł = 121,00zł
……………………………………………………………
Razem: 165,00zł

Wpłaty należy dokonywać na konto:
( proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę)
Warunkiem otrzymania posiłku jest opłata w terminie i/lub dostarczenie potwierdzenia przelewu na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bardzo proszę o terminowe wpłaty

Uwaga
Dnia 12 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Świetlica pełni dyżur.
Istnieje możliwość skorzystania z obiadów w tym dniu, ale konieczny zapis również tych dzieci co mają bezpłatne obiady ( do dnia 10.10.2018r) u kierownika stołówki i dodatkowa opłata