^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

REWELACJA z WOM w rocznikach 2008/2009 !

Drugie miejsce w statystyce medalowej Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Pływaniu roczników 2008 - 2009 !!!

Zgrupowanie w Wałczu dało świetny efekt !!!

Rekordy ustanawiali wszyscy a forma wciąż rośnie :-)

Medale zdobywali:

 

Szymon Zgoda - 4 złote
Weronika Korczak - 1 złoty, 1 srebrny, 1 brązowy
Arkadiusz Powierza - 1 brązowy

Sztafeta 4x50zm dziewcząt w składzie (Kowalska Edyta, Korczak Weronika, Czyżowicz Justyna, Mrozowska Gabriela) wywalczyła srebro

Sztafeta 4x50dow dziewcząt w tym samym składzie również zdobyła 2 miejsce

Sztafeta 4x50zm chłopców w składzie (Kobyliński Franciszek, Powierza Arkadiusz, Zgoda Szymon, Wierciński Aleksander) zdobyła 3 miejsce

Gratulacje dla zawodników oraz trenerów:

Anetta Bugaj
Krzysztof Klepko
Michał Gozdalik

Wyniki zawodów dostępne na stronie: 
wmozp.pl/wp-content/uploads/zawody/897/wyniki.htm

Zdjęcia dostępne są na stronie: facebook.com/MKSJagiellonka