REWELACJA z WOM w rocznikach 2008/2009 !

Drugie miejsce w statystyce medalowej Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Pływaniu roczników 2008 - 2009 !!!

Zgrupowanie w Wałczu dało świetny efekt !!!

Rekordy ustanawiali wszyscy a forma wciąż rośnie :-)

Medale zdobywali:

Szymon Zgoda - 4 złote
Weronika Korczak - 1 złoty, 1 srebrny, 1 brązowy
Arkadiusz Powierza - 1 brązowy

Sztafeta 4x50zm dziewcząt w składzie (Kowalska Edyta, Korczak Weronika, Czyżowicz Justyna, Mrozowska Gabriela) wywalczyła srebro

Sztafeta 4x50dow dziewcząt w tym samym składzie również zdobyła 2 miejsce

Sztafeta 4x50zm chłopców w składzie (Kobyliński Franciszek, Powierza Arkadiusz, Zgoda Szymon, Wierciński Aleksander) zdobyła 3 miejsce

Gratulacje dla zawodników oraz trenerów:

Anetta Bugaj
Krzysztof Klepko
Michał Gozdalik