Sukcesy pływaków w dzielnicy

BEZKONKURENCYJNI W PŁYWANIU W DZIELNICY W KATEGORII DZIECI I MŁODZIEŻY

Reprezentanci naszej szkoły w pływaniu podczas zawodów dzielnicowych w pływaniu w kategorii dzieci i młodzieży dziewcząt i chłopców byli bezkonkurencyjni. Zajęliśmy:

- 1 miejsce w sztafecie dziewcząt w kategorii dzieci - Gawron Julita, Tomaszewska Kaja, Korczak Weronika, Kowalska Edyta, Lasocka Martyna, Surmaczyńska Julia, Zawadzka Klaudia i Borowik Maria.
- 1 miejsce w sztafecie chłopców w kategorii dzieci - Matuszewski Max, Zgoda Bartosz, Wierciński Aleksander, Zgoda Szymon, Stawiarski Oskar, Bedyński Sebastian, Maziarz Mateusz, Leśniewski Wiktor
- 1 miejsce w sztafecie dziewcząt w kategorii młodzieży - Bogacka Paulina, Tamborek Kinga, Duszyńska Sandra, Łuczyszyn Natalia, Gadzińska Emilia, Rutkowska Wiktoria
- 1 miejsce w sztafecie chłopców w kategorii młodzieży - Telechowski Bartek, Larenta Bartosz, Garbacz Kacper, Mamiński Konrad, Adamowicz Mikołaj, Zalewski Kamil
W konkurekcjach indywidulanych:
Mamiński Konrad - 3 miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym
Adamowicz Mikołaj - 1 miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym
Zalewski Kamil - 2 miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym

Gratulujemy zawodnikom wspaniałych wyników. Podziękowania dla trenerów