^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Złota sztafeta naszych młodych pływaków

W kolejnej edycji zawodów z cyklu Pierwszy Krok Pływacki zawodnicy z rocznika 2010 zdobyli 1 miejsce w sztafecie 8x50 st. dowolnym wśród warszawskich klubów.

Skład złotej sztafety to : Blanka Damięcka, Diana Neuhorn, Monika Wąsiakowska, Karolina Gajewska, Dawid Majewski, Stanisław Goździk, Olaf Knap, Darek Urbański. 
Zawodnicy dobrze zaprezentowali się również w konkurencjach indywidualnych, zajmując miejsca w pierwszej 8-ce 
- Dariusz Urbański - 3 m-ce na 50m stylem klasycznym, 6 m-ce na 50m stylem dowolnym
- Olaf Knap - 4 m-ce na 50m stylem klasycznym
- Stanisław Goździk - 5 m-ce na 50m stylem klasycznym
- Diana Neuhorn - 5 m-ce na 50m stylem dowolnym, 7 m-ce na 50m stylem motylkowym
- Monika Wąsiakowska - 6 m-ce na 50m stylem motylkowym 
- Blanka Damięcka - 8 m-ce na 50m stylem klasycznym
- Wojciech Olszewski - 8 m-ce na 50m stylem motylkowym 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom rekordów życiowych. Podziękowania dla trenerów.