Złota sztafeta naszych młodych pływaków

W kolejnej edycji zawodów z cyklu Pierwszy Krok Pływacki zawodnicy z rocznika 2010 zdobyli 1 miejsce w sztafecie 8x50 st. dowolnym wśród warszawskich klubów.

Skład złotej sztafety to : Blanka Damięcka, Diana Neuhorn, Monika Wąsiakowska, Karolina Gajewska, Dawid Majewski, Stanisław Goździk, Olaf Knap, Darek Urbański.
Zawodnicy dobrze zaprezentowali się również w konkurencjach indywidualnych, zajmując miejsca w pierwszej 8-ce
- Dariusz Urbański - 3 m-ce na 50m stylem klasycznym, 6 m-ce na 50m stylem dowolnym
- Olaf Knap - 4 m-ce na 50m stylem klasycznym
- Stanisław Goździk - 5 m-ce na 50m stylem klasycznym
- Diana Neuhorn - 5 m-ce na 50m stylem dowolnym, 7 m-ce na 50m stylem motylkowym
- Monika Wąsiakowska - 6 m-ce na 50m stylem motylkowym
- Blanka Damięcka - 8 m-ce na 50m stylem klasycznym
- Wojciech Olszewski - 8 m-ce na 50m stylem motylkowym

Gratulujemy wszystkim zawodnikom rekordów życiowych. Podziękowania dla trenerów.