^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Grand Prix WMOZP rocznika 2009

Pierwsze zawody z cyklu Grand Prix WMOZP, to eksplozja formy zawodników z rocznika 2009!!!

6 medali, 16 miejsc 4-10 i mnóstwo rekordów życiowych.

Najlepsze wyniki podczas zawodów osiągnęli:

Zuzanna Styś - 1mce 50klas

Kaja Tomaszewska - 1mce 100dow

 

Julita Gawron - 2mce 100dow
Julia Pikoń - 2mce 100mot
Kaja Tomaszewska - 3mce 50dow
Arkadiusz Powierza - 4mce 50klas
Arkadiusz Powierza - 4mce 200klas
Julita Gawron - 4mce 200gb
Oliwia Bąk - 4mce 100mot
Zuzanna Styś - 4mce 200klas
Bartosz Zgoda - 5mce 100dow
Magdalena Urbańska - 5mce 200gb
Bartosz Zgoda - 6mce 200gb
Sonia Trościańczyk - 6mce 100mot
Julita Gawron - 7mce 50dow
Zuzanna Styś - 7mce 100zm
Maksymilian Matuszewski - 8mce 100zm
Oliwia Bąk - 8mce 50dow
Julia Pikoń - 8mce 100dow
Bartosz Zgoda - 9mce 50dow
Bartłomiej Kieruńczak - 10mce 200klas

Sztafeta 4x50m stylem dowolnym dziewcząt w składzie (Kaja Tomaszewska, Zuzanna Styś, Julita Gawron, Oliwia Bąk) wywalczyła 2mce z minimalną stratą do 1mca.

Kaja Tomaszewska została 3 zawodniczką całych zawodów!

W zawodach wzięli udział również: Natasza Makowska, Kaja Kazanowska, Mieszko Stasz, Anna Saskiewicz, Zofia Borowik, Maciej Pawlak, Czerwiński Oskar, Markowski Ignacy, Nowak Jakub, Żmijewski Cezary,

Wielkie gratulacje dla zawodników oraz podziękowania dla trenerów: Michał Gozdalik, Krzysztof Klepko, Klaudia Płaneta.