OMDO - sprawozdanie z zawodów

MKS Jagiellonka ( uczniowie SP 50 )  zajmuje drugie miejsce w statystyce medalowej w ogólnopolskich zawodach pływackich "Od Młodzika do Olimpijczyka". Wspaniałe wyniki, wysokie miejsca zajmowali nasi zawodnicy w ogólnopolskich zawodach pływackich.

Począwszy od najmłodszych  startujących w porannym bloku,  a skończywszy na starszych zawodnikach rywalizujących   w bloku popołudniowym,  osiągnęliśmy bardzo dobre rezultaty . Łącznie zdobyliśmy 17 medali - 8 złotych , 3 srebrne oraz 6 brązowych  i uplasowaliśmy się na 2 miejscu w statystyce medalowej pośród 31  startujących klubów Polski.

Gratulujemy wszystkim Naszym zawodnikom olbrzymich postępów  w uzyskiwanych  przez Nich rezultatach .

Więcej informacji na temat osiągnięć  naszych zawodników / uczniów SP 50 na stronie www.mksjagiellonka.pl oraz na stronie fb mksjagiellonka

Zgoda Szymon - złoty medal na 100 m stylem grzbietowym , złoty medal na 100 m stylem zmiennym

Styś Zuzanna - złoty medal na 50 m stylem motylkowym , złoty medal na na 50 m stylem klasycznym

Korczak Weronika - złoty medal na 100 m stylem klasycznym , srebrny medal na 100 m stylem zmiennym