^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

OMDO - sprawozdanie z zawodów

MKS Jagiellonka ( uczniowie SP 50 )  zajmuje drugie miejsce w statystyce medalowej w ogólnopolskich zawodach pływackich "Od Młodzika do Olimpijczyka". Wspaniałe wyniki, wysokie miejsca zajmowali nasi zawodnicy w ogólnopolskich zawodach pływackich.

Począwszy od najmłodszych  startujących w porannym bloku,  a skończywszy na starszych zawodnikach rywalizujących   w bloku popołudniowym,  osiągnęliśmy bardzo dobre rezultaty . Łącznie zdobyliśmy 17 medali - 8 złotych , 3 srebrne oraz 6 brązowych  i uplasowaliśmy się na 2 miejscu w statystyce medalowej pośród 31  startujących klubów Polski.

Gratulujemy wszystkim Naszym zawodnikom olbrzymich postępów  w uzyskiwanych  przez Nich rezultatach . 

Więcej informacji na temat osiągnięć  naszych zawodników / uczniów SP 50 na stronie www.mksjagiellonka.pl oraz na stronie fb mksjagiellonka  

 

Zgoda Szymon - złoty medal na 100 m stylem grzbietowym , złoty medal na 100 m stylem zmiennym 

Styś Zuzanna - złoty medal na 50 m stylem motylkowym , złoty medal na na 50 m stylem klasycznym 

Korczak Weronika - złoty medal na 100 m stylem klasycznym , srebrny medal na 100 m stylem zmiennym 

 Zofia Sobczak - złoty medal 100 m stylem dowolnym i brązowy medal 100 m stylem klasycznym

Dominika Ścibiorek - złoty medal 100 m stylem grzbietowym i 4 miejsce 100 m stylem dowolnym

Czyżowicz Justyna - złoty medal na 50 m stylem motylkowym 

Aleksander Styś - srebrny medal 100 m stylem grzbietowym i brązowy medal 100 m stylem motylkowym

Kacper Majewski - srebrny medal 100 m stylem klasycznym 

Tomaszewska Kaja - brązowy medal na 50 m stylem grzbietowym , 4 miejsce na 50 m stylem dowolnym  

Pikoń Julia - brązowy medal  na 50 m stylem motylkowym

Jańczuk Klara - brązowy medal na 50 m stylem grzbietowym 

Powierza Arek - brązowy medal na 50 m stylem klasycznym 

Bąk Oliwia - brązowy medal na 50 m stylem dowolnym 

Gajewska Karolina - brązowy medal na 50 m stylem dowolnym ,  4 miejsce na 50 m stylem klasycznym 

 Dominik Kazanowski - 4 miejsce 100 m stylem klasycznym

Urbański Dariusz -4 miejsce na 50 m stylem dowolnym ,  5 miejsce na na 50 m stylem klasycznym

Kowalska Edyta - 4 miejsce na 100 m stylem zmiennym , 6 miejsce na 100 m stylem dowolnym 

Klaudia Zawadzka - 5 miejsce 100 m stylem motylkowym

Wierciński Aleksander - 5 miejsce na 100 m stylem klasycznym 

Matuszewski Maksymilian - 5 miejsce na 50 m stylem motylkowym 

Neuhorn Diana - 5 miejsce na 50 m stylem dowolnym  

Gawron Julita - 5 miejsce na 50 m stylem grzbietowym 

Majewski Dawid - 6 miejsce na 50 m stylem dowolnym , 6 miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym 

Maja Tomaszewska - 6 miejsce 100 m stylem grzbietowym

Stawiarski Oskar - 6 miejsce na 100 m stylem zmiennym 

Majewski Szymon- 6 miejsce na 100 m stylem zmiennym 

Damięcka Klaudia - 6 miejsce na 50 m stylem klasycznym 

Stryczyński Szymon - 6 miejsce na 50 m stylem grzbietowym