^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

GRAND PRIX WMOZP rocznika 2007

Grand Prix WMOZP 2007- medalowa passa pływaków podtrzymana.

20 lutego na pływalni Polonez odbyła się I runda Grand Prix WMOZP rocznika 2007, w której to uczniowie SP 50, zawodnicy MKS Jagiellonki ponownie pokazali się z bardzo dobrej strony, ustanawiając mnóstwo rekordów życiowych, wygrywając wiele wyścigów w swoich seriach oraz zdobywając medale i dyplomy dla najlepszych "6" zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.


Nasze sztafety 4x100 m stylem zmiennym dziewcząt i chłopców po raz kolejny( jak podczas GP 2006) zajmowały miejsce na podium:
II msce dziewcząt w składzie: Martyna Lasocka, Julia Szczyglak, Dominika Ścibiorek, Maja Tomaszewska
III msce chłopców w składzie: Sebastian Bedyński, Dominik Kazanowski, Oskar Stawiarski, Maximilian Rahman

Warto pochwalić także drugą sztafetę dziewcząt, która dzielnie walczyła i ostatecznie zajęła wysokie 4 miejsce, w składzie: J. Surmaczyńska, M. Tchórzewska, J. Olszewska, N. Gołyńska.
Medale indywidualnie wywalczyli:
Dominika Ścibiorek - brązowy na 200 m stylem zmiennym
Dominik Kazanowski - brązowy na 200 m stylem klasycznym

W pierwszej "6" nagradzanej dyplomami znaleźli się:
- Dominik Kazanowski - 4 msce 50 klasyczny
- Dominika Ścibiorek - 4 msce 100 motylkowy
- Martyna Lasocka - 4 msce 200 grzbietowy
- Sebastian Bedyński - 4 msce 200 grzbietowy
- Oskar Stawiarski - 5 msce 200 zmienny

- Maja Tomaszewska - 6 msce 200 grzbietowy

- Julia Olszewska - 6 msce 100 motylkowy
- Julia Szczyglak - 5 msce 50 styl dowolny, 6 msce 200 klasyczny

Reprezentację MKS Jagiellonki podczas GP rocznika 2006 stanowili uczniowie klas sportowych 5 i 6 SP 50 (kolejność osób przypadkowa;)
Maja Tomaszewska, Martyna Lasocka, Magdalena Tchórzewska, Julia Olszewska, Dominika Ścibiorek, Julia Surmaczyńska, Nikola Gołyńska, Wiktoria Pardo, Julia Szczyglak,Oskar Stawiarski, Dominik Kazanowski, Sebastian Bedyński, Jakub Jankowski, Natan Barciński, Maximilian Rahman

Wszystkim zawodnikom i trenerom- Klaudia Płaneta, Anetta Bugaj, Krzysztof Klepko, Robert Stankiewicz serdecznie gratulujemy.
Dziękujemy także rodzicom za obecność na zawodach i gorący doping podczas wyścigów dla naszych reprezentantów.