^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

GRAND PRIX WMOZP rocznika 2006

Udany początek sezonu w wykonaniu naszych pływaków z klasy 6 i 7 SP 50.

W dniu 19 luty 2019 roku, na pływalni przy ulicy Potockiej odbyły się pierwsze zawody w sezonie 2019 z cyklu Grand Prix. Zawodnicy z rocznika 2006 pokazali się z bardzo dobrej strony zdobywając:


- 30 indywidualnych rekordów życiowych
- 10 medali, w tym:1 złoty, 6 srebrnych, 3 brązowe
- Medaliści indywidualni - Zofia Sobczak, Aleksander Styś, Kacper Majewski
- Dwie sztafety 4x100 m stylem zmiennym wywalczyły miejsca na podium:
2 miejsce dziewcząt w składzie - Z. Dąbrowska, J. Woźniak, K. Zawadzka, Z. Sobczak
3 miejsce chłopcy w składzie - W. Leśniewski, K. Majewski, A. Styś, M. Maziarz

Trzeba podkreślić, że wszyscy Nasi uczniowie pokazali przede wszystkim wielkie serce do walki i charakter podczas swoich startów indywidualnych jak i sztafetowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni z postawy naszych pływaczek i pływaków, tak trzymać i trenujcie jeszcze mocniej do kolejnych zawodów, żeby dostarczyć Nam kolejnych powodów do zadowolenia.

Nasza drużynę tworzyli uczniowie klasy 6 cp i 7cp: Zofia Sobczak, Klaudia Zawadzka, Julia Woźniak, Zofia Dąbrowska , Klaudia Jarzewicz, Aleksander Styś, Kacper Majewski, Kacper Gawlik, Mateusz Maziarz, Wiktor Leśniewski, Francesco Bettas, Bartosz Sural.

Trenerzy Klaudia Płaneta i Robert Stankiewicz