GRAND PRIX WMOZP rocznika 2006

Udany początek sezonu w wykonaniu naszych pływaków z klasy 6 i 7 SP 50.

W dniu 19 luty 2019 roku, na pływalni przy ulicy Potockiej odbyły się pierwsze zawody w sezonie 2019 z cyklu Grand Prix. Zawodnicy z rocznika 2006 pokazali się z bardzo dobrej strony zdobywając:

- 30 indywidualnych rekordów życiowych
- 10 medali, w tym:1 złoty, 6 srebrnych, 3 brązowe
- Medaliści indywidualni - Zofia Sobczak, Aleksander Styś, Kacper Majewski
- Dwie sztafety 4x100 m stylem zmiennym wywalczyły miejsca na podium:
2 miejsce dziewcząt w składzie - Z. Dąbrowska, J. Woźniak, K. Zawadzka, Z. Sobczak
3 miejsce chłopcy w składzie - W. Leśniewski, K. Majewski, A. Styś, M. Maziarz

Trzeba podkreślić, że wszyscy Nasi uczniowie pokazali przede wszystkim wielkie serce do walki i charakter podczas swoich startów indywidualnych jak i sztafetowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni z postawy naszych pływaczek i pływaków, tak trzymać i trenujcie jeszcze mocniej do kolejnych zawodów, żeby dostarczyć Nam kolejnych powodów do zadowolenia.

Nasza drużynę tworzyli uczniowie klasy 6 cp i 7cp: Zofia Sobczak, Klaudia Zawadzka, Julia Woźniak, Zofia Dąbrowska , Klaudia Jarzewicz, Aleksander Styś, Kacper Majewski, Kacper Gawlik, Mateusz Maziarz, Wiktor Leśniewski, Francesco Bettas, Bartosz Sural.

Trenerzy Klaudia Płaneta i Robert Stankiewicz