Wygrana naszych koszykarek !

W dniach 7-8.01.2019r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w koszykówce dziewcząt w kategorii dzieci. Uczennice naszej szkoły pokonały rówieśniczki ze wszystkich szkół i pewnie zajęły I miejsce w dzielnicy. Będą tym samym reprezentować szkołę i dzielnicę w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Skład zwycięskiej drużyny :

Julia Sokołowska
Kinga Sarna
Oliwia Długoborska
Wiktoria Dobrzyńska
Gabriela Leśniewska
Maya Muzyczek
Justyna Prusakowska
Anna Wojtaś
Jagoda Stańczak
Ewa Hołoweńko

Trener Małgorzata Zaroń
Gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach ogólnowarszawskich.