Medalowa Spała !

SUKCES GONI SUKCES !   MEDALOWA SPAŁA…

MKS Jagiellonka Warszawa i uczniowie SP Nr 50

Tym razem  pływanie w połączeniu z bieganiem czyli dwubój nowoczesny …

Ogólnopolskie zawody w dwuboju nowoczesnym  „Penta Day”, jednocześnie Mistrzostwa Polski do lat 12,  które  odbyły się w Spale w  dn. 1-2.12.2018  to moc znakomitych wyników naszych zawodników  .  Na tle innych klubów  z całego kraju wypadliśmy imponująco,  dla wielu z naszych najmłodszych zawodników to była pierwsza możliwość sprawdzenia się w zawodach takiej rangi i w tej dyscyplinie sportu .  Udział w takich zawodach wymagał  znacznego wysiłku od każdego zawodnika . Mimo tego zawody przyniosły   dużo radości z uzyskanych miejsc  oraz z  poprawy  rekordów życiowych .  Nie sposób  wymienić wszystkich   wyników, na pewno trzeba  każdemu z uczestników pogratulować  samego udziału  w  zawodach  . To na pewno nie łatwa dyscyplina sportu .

Serdecznie gratulujemy  tym, którzy osiągają już bardzo dobre wyniki i tym, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w rywalizacji sportowej w dwuboju nowoczesnym .

Wyróżniające wyniki :

Mistrzostwa Polski „Penta Day” w poszczególnych rocznikach :

- srebrny medal Nikola Gołyńska w roczniku 2007 ( kl 6c )

- złoty medal Zgoda Szymon w roczniku 2008  ( kl 5c)

- brązowy medal Wierciński Aleksander w roczniku 2008  ( kl 5c )

- brązowy medal Weronika Korczak w roczniku 2008  ( kl 5c )

- brązowy medal Karolina Gajewska w roczniku 2010 ( kl 2c )

- złoty medal Urbański Dariusz w roczniku 2010 ( kl 2c)

- srebrny medal Połowniak Mateusz w roczniku 2010 ( kl 2c )

- 4 miejsce Kaja Tomaszewska w roczniku 2009 ( kl 4c)

- 6 miejsce Neuhorn Diana w roczniku 2010 ( kl 2c)

-  7 miejsce Kieruńczak Bartłomiej w roczniku 2009  ( 4c )

-  7 miejsce Stryczyński Szymon w roczniku 2010  ( 2c)

- 8 miejsce Majewski Szymon w roczniku 2008  ( 4C )

- 9 miejsce Lasocka Martyna w roczniku 2007 ( 5c)

-  9 miejsce Trościańczyk Sonia w roczniku 2009 ( 4c)

- 10 miejsce Zgoda Bartek w roczniku 2009 ( 4c )

Ogromne podziękowania należą się również najwierniejszym naszym kibicom – Rodzicom,  którzy dopingowali naszych zawodników w trakcie trwania zawodów oraz przywitali  ich  już w Warszawie wielkimi brawami.

Kadra Trenerska