^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Medalowa Spała !

SUKCES GONI SUKCES !   MEDALOWA SPAŁA…

MKS Jagiellonka Warszawa i uczniowie SP Nr 50

Tym razem  pływanie w połączeniu z bieganiem czyli dwubój nowoczesny … 

 

        Ogólnopolskie zawody w dwuboju nowoczesnym  „Penta Day”, jednocześnie Mistrzostwa Polski do lat 12,  które  odbyły się w Spale w  dn. 1-2.12.2018  to moc znakomitych wyników naszych zawodników  .  Na tle innych klubów  z całego kraju wypadliśmy imponująco,  dla wielu z naszych najmłodszych zawodników to była pierwsza możliwość sprawdzenia się w zawodach takiej rangi i w tej dyscyplinie sportu .  Udział w takich zawodach wymagał  znacznego wysiłku od każdego zawodnika . Mimo tego zawody przyniosły   dużo radości z uzyskanych miejsc  oraz z  poprawy  rekordów życiowych .  Nie sposób  wymienić wszystkich   wyników, na pewno trzeba  każdemu z uczestników pogratulować  samego udziału  w  zawodach  . To na pewno nie łatwa dyscyplina sportu .

          Serdecznie gratulujemy  tym, którzy osiągają już bardzo dobre wyniki i tym, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w rywalizacji sportowej w dwuboju nowoczesnym .

Wyróżniające wyniki :

Mistrzostwa Polski „Penta Day” w poszczególnych rocznikach :

- srebrny medal Nikola Gołyńska w roczniku 2007 ( kl 6c )   

- złoty medal Zgoda Szymon w roczniku 2008  ( kl 5c)

- brązowy medal Wierciński Aleksander w roczniku 2008  ( kl 5c )

- brązowy medal Weronika Korczak w roczniku 2008  ( kl 5c )

- brązowy medal Karolina Gajewska w roczniku 2010 ( kl 2c )

- złoty medal Urbański Dariusz w roczniku 2010 ( kl 2c)

- srebrny medal Połowniak Mateusz w roczniku 2010 ( kl 2c )

- 4 miejsce Kaja Tomaszewska w roczniku 2009 ( kl 4c)

- 6 miejsce Neuhorn Diana w roczniku 2010 ( kl 2c)  

-  7 miejsce Kieruńczak Bartłomiej w roczniku 2009  ( 4c ) 

-  7 miejsce Stryczyński Szymon w roczniku 2010  ( 2c)

- 8 miejsce Majewski Szymon w roczniku 2008  ( 4C )

- 9 miejsce Lasocka Martyna w roczniku 2007 ( 5c)

-  9 miejsce Trościańczyk Sonia w roczniku 2009 ( 4c)

- 10 miejsce Zgoda Bartek w roczniku 2009 ( 4c )

             Ogromne podziękowania należą się również najwierniejszym naszym kibicom – Rodzicom,  którzy dopingowali naszych zawodników w trakcie trwania zawodów oraz przywitali  ich  już w Warszawie wielkimi brawami.

 

Kadra Trenerska