Sukcesy pływaków w WMOZP

IV RUNDA FINAŁOWA  WMOZP W PŁYWANIU - ROCZNIK 2008

Kl 5c i 4c

* MKS Jagiellonka  III Klubem w klasyfikacji generalnej w roczniku 2008  !

* MKS Jagiellonka  IV Klubem w klasyfikacji generalnej   we wszystkich rocznikach  !

* Zgoda Szymon  najlepszym zawodnikiem  w klasyfikacji generalnej w kategorii najlepszy zawodnik!

* Złoty medal dla sztafety męskiej  MKS Jagiellonka w składzie :Wierciński Aleksander, Majewski Szymon, Zgoda Szymon , Ślęzak Kamil !

* Brązowy medal dla sztafety żeńskiej MKS Jagiellonka w składzie: Czyżowicz Justyna, Kowalska Edyta , Korczak Weronika,   Mrozowska Gabriela !

* Korczak Weronika 6 miejsce w klasyfikacji generalnej w  kategorii  najlepsza zawodniczka !

Wyróżniające wyniki :

Zgoda Szymon  – dwukrotnie złoty medalista na 50 grzbiet oraz 100 grzbiet , brązowy medal na 200 dowolnym

Korczak Weronika – 5 miejsce na 100 klasycznym oraz 5 miejsce na 50  motylkowym , 6 miejsce na 200 dowolnym

Wierciński Aleksander – 5 miejsce na 100 klasycznym

Stefańska Joanna – 6 miejsce na 100 grzbietowym