^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Sukcesy pływaków w WMOZP

IV RUNDA FINAŁOWA  WMOZP W PŁYWANIU - ROCZNIK 2008

Kl 5c i 4c

 

* MKS Jagiellonka  III Klubem w klasyfikacji generalnej w roczniku 2008  !

* MKS Jagiellonka  IV Klubem w klasyfikacji generalnej   we wszystkich rocznikach  !

* Zgoda Szymon  najlepszym zawodnikiem  w klasyfikacji generalnej w kategorii najlepszy zawodnik!

* Złoty medal dla sztafety męskiej  MKS Jagiellonka w składzie :Wierciński Aleksander, Majewski Szymon, Zgoda Szymon , Ślęzak Kamil !

* Brązowy medal dla sztafety żeńskiej MKS Jagiellonka w składzie: Czyżowicz Justyna, Kowalska Edyta , Korczak Weronika,   Mrozowska Gabriela !

* Korczak Weronika 6 miejsce w klasyfikacji generalnej w  kategorii  najlepsza zawodniczka !

 Wyróżniające wyniki :

Zgoda Szymon  – dwukrotnie złoty medalista na 50 grzbiet oraz 100 grzbiet , brązowy medal na 200 dowolnym 

Korczak Weronika – 5 miejsce na 100 klasycznym oraz 5 miejsce na 50  motylkowym , 6 miejsce na 200 dowolnym

Wierciński Aleksander – 5 miejsce na 100 klasycznym

Stefańska Joanna – 6 miejsce na 100 grzbietowym

Kowalska Edyta –7 miejsce na 100 klasycznym 

Czyżowicz Justyna – 7 miejsce na 50 grzbietowym

 

Gratulujemy  :)