Medalowy weekend w Mławie

Medalowy weekend uczniów klas pływackich w Mławie

• 34 medale - 14 złotych, 10 srebrnych i 10 brązowych,
  • statuetka za 3 miejsce w klasyfikacji punktowej klubów
  • 2 miejsce w klasyfikacji medalowej
  • 4 rekordy meetingu
  • 3 nagrody indywidualne dla trójki najlepszych zawodników w roczniku
  •  statuetka specjalna dla najlepszych kibiców zawodów

oraz

wiele niezapomnianych chwil, wielkiej walki w każdym wyścigu i wspaniałych rekordów życiowych w wykonaniu Naszych podopiecznych.
Tak można w skrócie podsumować zdobycz naszych uczniów z klas 4-8

Lista medalistów:

• Zofia Sobczak 5 złotych
  • Aleksander Styś 2 złote 1 brązowy
  • Julia Woźniak 2 złote
  • Dominika Ścibiorek 1 złoty 2 srebrne
  • Mikołaj Adamowicz 1 złoty 1 srebrny 2 brązowe
  • Maja Tomaszewska 1 złoty
  • Zuzanna Styś 1 srebrny 1 brązowy
  • Kaja Tomaszewska 1 srebrny 1 brązowy
  • Klaudia Zawadzka 1 srebrny 1 brązowy
  • Dominik Kazanowski 1 srebrny 1 brązowy
  • Kacper Majewski 1 srebrny
  • Kacper Gawlik 1 brązowy

Medalowe sztafety:

• 2 miejsce sztafeta 4x50 st. dowolnym rocznik 2007- Julia Szczyglak, Maja Tomaszewska, Nikola Gołyńska, Dominika Ścibiorek
  • 2 miejsce sztafeta 4x50 st. dowolnym rocznik 2006 - Zofia Sobczak, Aleksander Styś, Kacper Majewski, Kacper Gawlik,
  • 1 miejsce sztafeta 4x50 st. zmiennym rocznik 2007- Dominka Ścibiorek, Maja Tomaszewska, Dominik Kazanowski, Maximilian Rahman
  • 1 miejsce sztafeta 4x50 st. zmiennym rocznik 2006 - Zofia Sobczak, Klaudia Zawadzka, Kacper Majewski, Aleksander Styś,

Lista finalistów wyścigów 50 m:

• Szymon Majewski 50 klasyczny
  • Zuzanna Styś 50 klasyczny,
  • Kaja Tomaszewska 50 dowolny, 50 grzbietowy, 50 klasyczny\
  • Dominika Ścibiorek 50 dowolny, 50 grzbietowy, 50 motylkowy
  • Maja Tomaszewska 50 dowolny
  • Julia Szczyglak 50 dowolny
  • Zofia Sobczak 50 dowolny, 50 motylkowy
  • Klaudia Zawadzka 50 dowolny, 50 klasyczny, 50 motylkowy
  • Julia Woźniak 50 klasyczny
  • Emilia Gadzińska 50 klasyczny
  • Mikołaj Adamowicz 50 dowolny, 50 motylkowy
  • Kacper Majewski 50 klasyczny, 50 motylkowy
  • Aleksander Styś 50 klasyczny, 50 grzbietowy, 50 motylkowy

Poza zawodnikami, którzy odnosili powyższe sukcesy należy pochwalić zawodników, którzy dzielnie walczyli w swoich wyścigach i ustanawiali nowe rekordy życiowe, a ich praca na pewno zaowocuje w przyszłości większymi sukcesami, a byli to:
Kaja Kazanowska, Magdalena Tchórzewska, Wiktor Leśniewski, Francesco Bettas, Sebastian Zakrzewski, Kacper Kostrzanowski, Marek Łebkowski, Bartosz Sural.

Link do wyników:

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom Klaudia Płaneta, Michał Gozdalik, Robert Stankiewicz

Gratulujemy i dziękujemy również rodzicom=kibicom za wspaniały doping i zdobyte trofeum, zwycięzcy mogli być tylko jedni= Państwo