^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Medalowy weekend w Mławie

Medalowy weekend uczniów klas pływackich w Mławie

 • 34 medale - 14 złotych, 10 srebrnych i 10 brązowych, 
 • statuetka za 3 miejsce w klasyfikacji punktowej klubów
 • 2 miejsce w klasyfikacji medalowej
 • 4 rekordy meetingu
 • 3 nagrody indywidualne dla trójki najlepszych zawodników w roczniku
 •  statuetka specjalna dla najlepszych kibiców zawodów

    oraz

wiele niezapomnianych chwil, wielkiej walki w każdym wyścigu i wspaniałych rekordów życiowych w wykonaniu Naszych podopiecznych.
Tak można w skrócie podsumować zdobycz naszych uczniów z klas 4-8

Lista medalistów:

 • Zofia Sobczak 5 złotych
 • Aleksander Styś 2 złote 1 brązowy
 • Julia Woźniak 2 złote
 • Dominika Ścibiorek 1 złoty 2 srebrne
 • Mikołaj Adamowicz 1 złoty 1 srebrny 2 brązowe
 • Maja Tomaszewska 1 złoty
 • Zuzanna Styś 1 srebrny 1 brązowy
 • Kaja Tomaszewska 1 srebrny 1 brązowy
 • Klaudia Zawadzka 1 srebrny 1 brązowy
 • Dominik Kazanowski 1 srebrny 1 brązowy
 • Kacper Majewski 1 srebrny
 • Kacper Gawlik 1 brązowy

Medalowe sztafety:

 • 2 miejsce sztafeta 4x50 st. dowolnym rocznik 2007- Julia Szczyglak, Maja Tomaszewska, Nikola Gołyńska, Dominika Ścibiorek
 • 2 miejsce sztafeta 4x50 st. dowolnym rocznik 2006 - Zofia Sobczak, Aleksander Styś, Kacper Majewski, Kacper Gawlik,
 • 1 miejsce sztafeta 4x50 st. zmiennym rocznik 2007- Dominka Ścibiorek, Maja Tomaszewska, Dominik Kazanowski, Maximilian Rahman
 • 1 miejsce sztafeta 4x50 st. zmiennym rocznik 2006 - Zofia Sobczak, Klaudia Zawadzka, Kacper Majewski, Aleksander Styś,

Lista finalistów wyścigów 50 m:

 • Szymon Majewski 50 klasyczny
 • Zuzanna Styś 50 klasyczny,
 • Kaja Tomaszewska 50 dowolny, 50 grzbietowy, 50 klasyczny\
 • Dominika Ścibiorek 50 dowolny, 50 grzbietowy, 50 motylkowy
 • Maja Tomaszewska 50 dowolny
 • Julia Szczyglak 50 dowolny
 • Zofia Sobczak 50 dowolny, 50 motylkowy
 • Klaudia Zawadzka 50 dowolny, 50 klasyczny, 50 motylkowy
 • Julia Woźniak 50 klasyczny
 • Emilia Gadzińska 50 klasyczny
 • Mikołaj Adamowicz 50 dowolny, 50 motylkowy
 • Kacper Majewski 50 klasyczny, 50 motylkowy
 • Aleksander Styś 50 klasyczny, 50 grzbietowy, 50 motylkowy

Poza zawodnikami, którzy odnosili powyższe sukcesy należy pochwalić zawodników, którzy dzielnie walczyli w swoich wyścigach i ustanawiali nowe rekordy życiowe, a ich praca na pewno zaowocuje w przyszłości większymi sukcesami, a byli to:
Kaja Kazanowska, Magdalena Tchórzewska, Wiktor Leśniewski, Francesco Bettas, Sebastian Zakrzewski, Kacper Kostrzanowski, Marek Łebkowski, Bartosz Sural.

Link do wyników:

http://live.megatiming.pl/grabi…/2018/11_18_mlawa/wyniki.htm

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom Klaudia Płaneta, Michał Gozdalik, Robert Stankiewicz

Gratulujemy i dziękujemy również rodzicom=kibicom za wspaniały doping i zdobyte trofeum, zwycięzcy mogli być tylko jedni= Państwo