Uroczyste podsumowanie LI WOM

Uroczyste podsumowanie LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
Dzielnicy Praga- Północ za rok 2017/18.

W dniu 16 października br. w obecności władz dzielnicy, dyrektorów szkół, zaproszonych nauczycieli i wyróżnionych uczniów odbyło się podsumowanie LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Dzielnicy Praga- Północ za rok szkolny 2017/18.

Klasyfikacji dokonano w trzech kategoriach – Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży, Igrzyska Szkół ponadpodstawowych.  Nasza szkoła poszczycić się może okazałymi osiągnięciami wśród nie małej konkurencji.

I tak w kategorii Igrzyska Dzieci SP 50 zdobyła medalowe III m-ce na 7 rywalizujących szkól, z których startowało łącznie 1119 uczniów, a zawody sportowe rozegrano w 27 dyscyplinach.

W kategorii Igrzyska Młodzieży gdzie startowało 993 uczniów z 11 szkół (tu rozegrano 25 dyscyplin) młodzież SP 50 wywalczyła I miejsce zdobywając 179 pkt.

Wśród medalistów LI WOM znaleźli się chłopcy z SP 50. Wywalczyli oni brązowy medal w jednej z dyscyplin rozwijanej w naszej szkole a mianowicie w pływaniu. Oto skład drużyny: Adrian Raczyński, Mikołaj Łukasik, Mikołaj Adamowicz, Jakub Więckowski, Sebastian Flisiński, Patryk Kałaska.

Wszystkim uczniom biorącym udział w rywalizacji WOM serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach!!!

Trenerzy.