^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Uroczyste podsumowanie LI WOM

Uroczyste podsumowanie LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
Dzielnicy Praga- Północ za rok 2017/18.

W dniu 16 października br. w obecności władz dzielnicy, dyrektorów szkół, zaproszonych nauczycieli i wyróżnionych uczniów odbyło się podsumowanie LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Dzielnicy Praga- Północ za rok szkolny 2017/18.  

 

Klasyfikacji dokonano w trzech kategoriach – Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży, Igrzyska Szkół ponadpodstawowych.  Nasza szkoła poszczycić się może okazałymi osiągnięciami wśród nie małej konkurencji.          

I tak w kategorii Igrzyska Dzieci SP 50 zdobyła medalowe III m-ce na 7 rywalizujących szkól, z których startowało łącznie 1119 uczniów, a zawody sportowe rozegrano w 27 dyscyplinach.

W kategorii Igrzyska Młodzieży gdzie startowało 993 uczniów z 11 szkół (tu rozegrano 25 dyscyplin) młodzież SP 50 wywalczyła I miejsce zdobywając 179 pkt.

Wśród medalistów LI WOM znaleźli się chłopcy z SP 50. Wywalczyli oni brązowy medal w jednej z dyscyplin rozwijanej w naszej szkole a mianowicie w pływaniu. Oto skład drużyny: Adrian Raczyński, Mikołaj Łukasik, Mikołaj Adamowicz, Jakub Więckowski, Sebastian Flisiński, Patryk Kałaska.

Wszystkim uczniom biorącym udział w rywalizacji WOM serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach!!!  

Trenerzy.