^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Grand Prix WMOZP w pływaniu

Wspaniale rozpoczęli sezon pływacki zawodnicy MKS Jagiellonka, uczniowie SP 50 w III rundzie Grand Prix WMOZP w pływaniu dnia 03.10.2018.
W klasyfikacji medalowej jako Klub zajęliśmy wysokie 2 miejsce na Mazowszu .

W trakcie zawodów zostały rozdane statuetki/nagrody dla najlepszych klubów i trenerów za Drużynowy Wielobój Dzieci 10 lat. W najlepszej 10 z naszego okręgu znalazły sie takie kluby G8 Bielany, MKS Jagiellonka Warszawa, GIM92 Ursynów i BUKS Warszawa. Nagrody wręczyli Prezes PZP i WMOZP Paweł Słomiński i Dyrektor OSIR Żoliborz Michał Szpakiewicz.

Poniżej przedstawiamy wyniki III rundy Grand Prix WMOZP dla rocznika 2008 :

Zgoda Szymon – zloty medal na 50 m st dow oraz zloty medal na 200 m st grzbietowym , srebrny medal na 100 m stylem dow

Korczak Weronika – zloty medal na 200 m st klasycznym , srebrny medal na 50 m stylem klasycznym , 4 miejsce na 100 m stylem zmiennym

Wierciński Aleksander – brązowy medal na 50 m stylem klasycznym , 4 miejsce na 200 m stylem klasycznym

Kaniewski Dominik –6 miejsce na 50 m stylem klasycznym , 5 miejsce na 200 m stylem klasycznym

Kowalska Edyta – 6 miejsce na 50 m stylem dow. 6 miejsce na 100 m st dow

Czyżowicz Justyna – 4 miejsce na 50 m stylem dow, 4 miejsce na 100 m st motylkowym

I sztafety 4x50 m st dow :
Srebrny medal dziewczęta w składzie : Czyżowicz J, Mrozowska G, Kowalska E i Korczak W

Czwarte miejsce chłopcy w składzie : Majewski Sz, Zgoda Sz, Kaniewski D, Wierciński A.

Gratulujemy i życzymy dobrego sezonu :)
A.Bugaj , M. Gozdalik , K.Klepko