Wiele medali w Drużynowym Wieloboju Pływackim

Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 letnich w Wołominie 12-13.06.2018 zakończył się popisem zawodników Jagiellonki z Pragi.

Łącznie zdobyliśmy 23 medale w tym:

9 złotych, 4 srebrne i 10 brązowych!!!
W klasyfikacji drużynowej rocznik 2008 zajął 3 miejsce, a rocznik 2007 2 miejsce i z niecierpliwością czekamy na ogólnopolskie zestawienie wyników!:).
W kategorii wiekowej 10 lat najlepszym zawodnikiem został Szymon Zgoda, tuż za podium na 4 miejscu uplasował się Weronika Korczak, a 10 była Gabriela Mrozowska.
W kategorii wiekowej 11-latków, aż 5 dziewcząt znalazło się w pierwszej “10”: Julia Szczyglak(1 m-sce), Dominika Ścibiorek(2 m-sce), Maja Tomaszewska (5 m-sce), Nikola Gołyńska( 7 m-sce), Magdalena Tchórzewska(9 m-sce), a wśród 11-letnich chłopców Oskar Stawiarski zajął 8 miejsce, a Dominik Kazanowski zajął 9 miejsce.
- Zgoda Szymon –
VI miejsce na 100 m stylem grzbietowym
- Olszewska Julia –
VI miejsce na 50 m stylem motylkowym
-Olszewska J.-Pardo W.-Lasocka M.-SurmaczyńskaJ.
IV miejsce sztafeta 4×50 m stylem zmiennym
III miejsce na 100 m stylem klasycznym
- Jakub Jankowski
V miejsce na 100 m stylem klasycznym
-Tomaszewska M,Ścibiorek D.,Szczyglak J.,Tchórzewska M.
I miejsce sztafeta 4×50 m stylem zmiennym
- Rahman M., Jankowski J.,Kazanowski D., Tarczyński J.
II miejsce sztafeta 4×50 m stylem zmiennym
-Tomaszewska M,Ścibiorek D.,Szczyglak J., Gołyńska N.
I miejsce sztafeta 4x 50 m stylem dowolnym
- Rahman M., Jankowski J., Kazanowski D., Tarczyński M.
V miejsce sztafeta 4×50 m stylem dowolnym
Na wyróżnienie zasługują również pozostali zawodnicy, którym nie udało się, jeszcze wywalczyć miejsc w pierwszej “6”, czy zdobyć medali, ale w swoich startach pokazali sportowego ducha walki i ustanawiali nowe rekordy życiowe, a byli to z rocznika 2008:
Markowska Justyna
Czyżowicz Justyna
Kowalska Edyta
Majewski Szymon
Niemczura Wiktor
Kaniewski Dominik
Ślęzak Kamil
Kiwerski Kajetan
Majsterek Marek
Borowski Jan
z rocznika 2007:
Natan Barciński
Sebastian Zakrzewski
Kacper Kostrzanowski
Marek Łebkowski
Mateusz Wyszyński
Wszystkim gratulujemy osiągniętych wyników, wywalczonych medali, dyplomów oraz ustanowionych nowych rekordów życiowych!!!
Dziękujemy trenerom za codzienną pracę z grupami oraz rodzicom za wspaniały doping podczas zawodów✊✊