^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wiele medali w Drużynowym Wieloboju Pływackim


Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 letnich w Wołominie 12-13.06.2018 zakończył się popisem zawodników Jagiellonki z Pragi.

Łącznie zdobyliśmy 23 medale w tym:

9 złotych, 4 srebrne i 10 brązowych!!!
W klasyfikacji drużynowej rocznik 2008 zajął 3 miejsce, a rocznik 2007 2 miejsce i z niecierpliwością czekamy na ogólnopolskie zestawienie wyników!:).
W kategorii wiekowej 10 lat najlepszym zawodnikiem został Szymon Zgoda, tuż za podium na 4 miejscu uplasował się Weronika Korczak, a 10 była Gabriela Mrozowska.
W kategorii wiekowej 11-latków, aż 5 dziewcząt znalazło się w pierwszej “10”: Julia Szczyglak(1 m-sce), Dominika Ścibiorek(2 m-sce), Maja Tomaszewska (5 m-sce), Nikola Gołyńska( 7 m-sce), Magdalena Tchórzewska(9 m-sce), a wśród 11-letnich chłopców Oskar Stawiarski zajął 8 miejsce, a Dominik Kazanowski zajął 9 miejsce.
- Zgoda Szymon –
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
I miejsce na 50 m stylem dowolnym
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
III miejsce na 10 m stylem klasycznym
- Korczak Weronika –
III miejsce na 100 m stylem zmiennym
IV miejsce na 50 m stylem klasycznym
V miejsce na 50 m stylem dowolnym
V miejsce na 50 m stylem grzbietowym
- Wierciński Aleksander –
IV miejsce na 50 m stylem klasycznym
III miejsce na 50 m stylem grzbietowym
- Bedyński Sebastian –
VI miejsce na 200 m stylem dowolnym
- Stawiarski Oskar –
V miejsce na 100 m stylem grzbietowym
VI miejsce na 200 m stylem zmiennym
- Lasocka Martyna –
VI miejsce na 100 m stylem grzbietowym
- Olszewska Julia –
VI miejsce na 50 m stylem motylkowym
-Olszewska J.-Pardo W.-Lasocka M.-SurmaczyńskaJ.
IV miejsce sztafeta 4×50 m stylem zmiennym
III miejsce w sztafecie 4×50 m stylem dowolnym
- Dominika Ścibiorek –
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
I miejsce na 100 m stylem grzbietowym
II miejsce na 200 m stylem zmiennym
III miejsce na 100 m stylem dowolnym
- Julia Szczyglak –
III miejsce na 50 m stylem motylkowym
I miejsce na 200 m stylem dowolnym
I miejsce na 100 m stylem dowolnym
II miejsce na 100 m stylem klasycznym
- Maja Tomaszewska
II miejsce na 100 m stylem grzbietowym
III miejsce na 200 m stylem dowolnym
IV miejsce na 100 m stylem dowolnym
IV miejsce na 200 m stylem zmiennym
- Nikola Gołyńska
V miejsce na 100 m stylem grzbietowym
- Magdalena Tchórzewska
III miejsce na 100 m stylem grzbietowym
- Dominik Kazanowski
III miejsce na 100 m stylem klasycznym
- Jakub Jankowski
V miejsce na 100 m stylem klasycznym
-Tomaszewska M,Ścibiorek D.,Szczyglak J.,Tchórzewska M.
I miejsce sztafeta 4×50 m stylem zmiennym
- Rahman M., Jankowski J.,Kazanowski D., Tarczyński J.
II miejsce sztafeta 4×50 m stylem zmiennym
-Tomaszewska M,Ścibiorek D.,Szczyglak J., Gołyńska N.
I miejsce sztafeta 4x 50 m stylem dowolnym
- Rahman M., Jankowski J., Kazanowski D., Tarczyński M.
V miejsce sztafeta 4×50 m stylem dowolnym
Na wyróżnienie zasługują również pozostali zawodnicy, którym nie udało się, jeszcze wywalczyć miejsc w pierwszej “6”, czy zdobyć medali, ale w swoich startach pokazali sportowego ducha walki i ustanawiali nowe rekordy życiowe, a byli to z rocznika 2008:
Markowska Justyna
Czyżowicz Justyna
Kowalska Edyta
Majewski Szymon
Niemczura Wiktor
Kaniewski Dominik
Ślęzak Kamil
Kiwerski Kajetan
Majsterek Marek
Borowski Jan
z rocznika 2007:
Natan Barciński
Sebastian Zakrzewski
Kacper Kostrzanowski
Marek Łebkowski
Mateusz Wyszyński
Wszystkim gratulujemy osiągniętych wyników, wywalczonych medali, dyplomów oraz ustanowionych nowych rekordów życiowych!!!
Dziękujemy trenerom za codzienną pracę z grupami oraz rodzicom za wspaniały doping podczas zawodów✊✊