• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Wow. Co to były za zawody!LaughingJagiellonka nie tylko dobrze pływa, ale i świetnie biega - 9 czerwca odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) oraz Warszawska Olimpiada Młodzieży (WOM) w pięcioboju nowoczesnym. Obiekty warszawskiej AWF były dla nas szczęśliwe. Nasza reprezentacja 51 osób pokazała na co stać Pragę. Zajęliśmy czołowe miejsca w każdej kategorii wiekowej. Oto najważniejsze wyniki:

2006r:

2010r:
Majewski Dawid:
1mce WOM

Jak widać zdobyliśmy wiele medali, ale nie spoczywamy na laurach i trenujemy dalej :)
Zdjęcia zostaną dodane do galerii na naszej stronie:
mksjagiellonka.pl

Ze sportowymi pozdrowieniami,