^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Wow. Co to były za zawody!LaughingJagiellonka nie tylko dobrze pływa, ale i świetnie biega - 9 czerwca odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) oraz Warszawska Olimpiada Młodzieży (WOM) w pięcioboju nowoczesnym. Obiekty warszawskiej AWF były dla nas szczęśliwe. Nasza reprezentacja 51 osób pokazała na co stać Pragę. Zajęliśmy czołowe miejsca w każdej kategorii wiekowej. Oto najważniejsze wyniki:

 2006r:
Sobczak Zofia: 
4mce MMM
2mce WOM


Woźniak Julia:
6mce MMM
4mce WOM
Styś Aleksander:
2mce MMM
2mce WOM
Kacper Majewski:
6mce WOM

2007r:
Gołyńska Nikola:
2mce MMM
2mce WOM
Ścibiorek Dominika:
5mce WOM
Bedyński Sebastian:
6mce MMM
5mce WOM

2008r:
Korczak Weronika:
1mce MMM
1mce WOM
Zgoda Szymon:
1mce MMM
1mce WOM
Wierciński Aleksander:
2mce MMM
2mce WOM
Majewski Szymon:
5mce MMM
5mce WOM
Niemczura Wiktor:
5mce MMM
5mce WOM

2009r:
Tomaszewska Kaja:
4mce MMM
4mce WOM
Matuszewski Maks:
1mce MMM
1mce WOM
Kieruńczak Bartłomiej:
5mce MMM
4mce WOM
Zgoda Bartosz:
6mce MMM
5mce WOM
Prochyra Stanisław:
6mce WOM

2010r:
Majewski Dawid:
2mce MMM
1mce WOM

Jak widać zdobyliśmy wiele medali, ale nie spoczywamy na laurach i trenujemy dalej :)
Zdjęcia zostaną dodane do galerii na naszej stronie:
mksjagiellonka.pl

Ze sportowymi pozdrowieniami,
Trenerzy.