• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Podsumowanie Klasowej Ligi Pływackiej

W dniu 20.06.2018r. została rozstrzygnięta Klasowa Liga Pływacka w Szkole Podstawowej nr 50 organizowana przez Międzyszkolny Klub Sportowy JAGIELLONKA.
Przez okres od stycznia do czerwca trwała rywalizacja międzyklasowa w najmłodszych klasach pływackich SP50.

Współzawodnictwo dotyczyło klas pływackich 1D,1C oraz 2B.

Oceniane  były między innymi następujące konkurencje:

- jednolity tor przeszkód dla każdej klasy,

- dobre zachowanie klasy na pływalni i w szkole

- dokładność wykonywanych ćwiczeń na treningach pływackich

- suma czasów na dystansie 25 m przez każdego ucznia danej klasy

Celem tej rywalizacji była integracja klas, zdrowa rywalizacja, przestrzeganie kultury,  a także umiejętność słuchania i zrozumienie istoty dokładności wykonywania ćwiczeń mających wpływ na poprawę wyniku sportowego.

W tym dniu odbyło się uroczyste podsumowanie Ligi . Bardzo dobrze spisały się wszystkie klasy, które  uzyskały taką sama ilość punktów a ich wysiłek został nagrodzony  TORTEM ufundowanym przez MKS JAGIELLONKA Warszawa.

Wyróżniający się zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za osiągnięcia sportowe i za sumienność i zaangażowanie na zajęciach pływackich i lekkoatletycznych.

Wszystkim naszym najmłodszym zawodnikom życzymy dalszych sukcesów i bezpiecznych wakacji :)

Trenerzy MKS Jagiellonka Warszawa