^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Osiągnięcia naszych pływaków w Grand Prix

Osiągnięcia naszych uczniów z kl 5cp i 6cp w Grand Prix WMOZP w pływaniu -  I RUNDA

UKS JAGIELLONKA 4 klubem w punktacji klubowej.

 

 

Złote medale :

Łukasik Mikołaj – 50 m st. klasycznym  , 200 m st. klasycznym

Dąbrowska Wiktoria – 200 m st. grzbietowym , 200 m st. dowolnym

Więckowski Jakub – 50 m st. dowolnym

Srebrne medale :

Raczyński Adrian – 50 m st. grzbietowym

Dąbrowska Wiktoria – 50 m st. motylkowym

sztafeta dz 4x50 m st.dow ( Dąbrowska W, Pietrzak N, Wojciechowska W, Siernicka K)

Brązowe medale :

Podgórski Oskar – 200 m st. klasycznym

Wojciechowska Wiktoria- 100 m st. dowolnym

Dąbrowska Wiktoria – 200 m st. klasycznym  

Więckowski Jakub- 100 m st. motylkowym

Białas Aniela- 50 m st. dowolnym

4 miejsca :

Wojciechowska Wiktoria – 200 m st. dowolny

sztafeta dz 4x50 m st.dow ( Białas A, Wanic K, Skrzat N, Więckowska W)

5 miejsca :

Więckowska Wiktoria- 100 m st. motylkowym

Raczyński Adrian – 50 m st. dowolnym

Białas Aniela – 100 m st. dowolnym

6 miejsca :

Skrzat Natalia – 200 m st. klasycznym , 50 m st. klasycznym

Raczyński Adrian- 100 m st. dowolnym

Serdecznie gratulujemy