Osiągnięcia naszych pływaków w Grand Prix

Osiągnięcia naszych uczniów z kl 5cp i 6cp w Grand Prix WMOZP w pływaniu -  I RUNDA

UKS JAGIELLONKA 4 klubem w punktacji klubowej.

Złote medale :

Łukasik Mikołaj – 50 m st. klasycznym  , 200 m st. klasycznym

Dąbrowska Wiktoria – 200 m st. grzbietowym , 200 m st. dowolnym

Więckowski Jakub – 50 m st. dowolnym

Srebrne medale :

Raczyński Adrian – 50 m st. grzbietowym

Dąbrowska Wiktoria – 50 m st. motylkowym

sztafeta dz 4x50 m st.dow ( Dąbrowska W, Pietrzak N, Wojciechowska W, Siernicka K)

Brązowe medale :

Podgórski Oskar – 200 m st. klasycznym

Wojciechowska Wiktoria- 100 m st. dowolnym

Dąbrowska Wiktoria – 200 m st. klasycznym