^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wyniki WOM w pływaniu

 Dnia 15.04.2014r. na naszej pływalni rozegrana została XLVII Warszawska Olimpiada Młodzieży w pływaniu dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. 

W konkurencjach indywidualnych wśród dziewcząt miejsca medalowe zdobyły:

Wojciechowska Wiktoria       kl.4c ( 2 miejsce na dyst.25 m kr)

Dąbrowska Wiktoria               kl.5c (2 miejsce na dyst. 50 m grzb.)

Białas Aniela                             kl.5c ( 3miejsce na dys.50 m kr)

Nasza drużyna  dziewcząt z czasem 2:13,13 w sztafecie 8x25 m kr znalazła się tuż za podium zajmując 4 miejsce.

W klasyfikacji ogólnej reprezentacja SP 50 dziewcząt zajęła 5 miejsce w składzie:

1.Rutkowska Wiktoria            kl.3c

2.Wolska Pola                           kl.3c

3.Wojciechowska Wiktoria    kl.4c

4.Pietrzak Natalia                     kl.4c

5.Białas Aniela                           kl.5c

6.Dąbrowska Wiktoria            kl.5c

7.Czoch Ines                               kl.6c

8.Zawadzka Izabela                  kl.6c

 

Wśród chłopców w strefie medalowej w konkurencjach indywidualnych znaleźli się:

Adamowicz Mikołaj   kl.3c (1 miejsce na dyst.25 m kr)

Sieczek Oliwier           kl.3c (2 miejsce na dyst.25 m grzb.)

Raczyński Adrian        kl.5c (3 miejsce na dyst. 50 m grzb.)

 

Sztafeta chłopców po zaciętej walce z czasem 2:03,21 zajęła bardzo dobre 2 miejsce

W klasyfikacji końcowej nasi uczniowie uplasowali się na 3 miejscu w składzie:

1.Adamowicz Mikołaj kl.3c

2.Sieczek Oliwier kl.3c

3.Niedużak Maurycy kl.4c

4.Skiba Jakub kl.4c

5.Raczyński Adrian kl.5c

6.Więckowski Jakub kl.5c

7.Smolarek Mikołaj kl.6c

8.Czerwiński Łukasz kl.6c

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

J.Konasiuk i K Płaneta-Cholewa