Wyniki WOM w pływaniu

Dnia 15.04.2014r. na naszej pływalni rozegrana została XLVII Warszawska Olimpiada Młodzieży w pływaniu dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

W konkurencjach indywidualnych wśród dziewcząt miejsca medalowe zdobyły:

Wojciechowska Wiktoria       kl.4c ( 2 miejsce na dyst.25 m kr)

Dąbrowska Wiktoria               kl.5c (2 miejsce na dyst. 50 m grzb.)

Białas Aniela                             kl.5c ( 3miejsce na dys.50 m kr)

Nasza drużyna  dziewcząt z czasem 2:13,13 w sztafecie 8x25 m kr znalazła się tuż za podium zajmując 4 miejsce.

W klasyfikacji ogólnej reprezentacja SP 50 dziewcząt zajęła 5 miejsce w składzie:

1.Rutkowska Wiktoria            kl.3c

2.Wolska Pola                           kl.3c

3.Wojciechowska Wiktoria    kl.4c

4.Pietrzak Natalia                     kl.4c

5.Białas Aniela                           kl.5c

6.Dąbrowska Wiktoria            kl.5c

7.Czoch Ines                               kl.6c

8.Zawadzka Izabela                  kl.6c

Wśród chłopców w strefie medalowej w konkurencjach indywidualnych znaleźli się:

Adamowicz Mikołaj   kl.3c (1 miejsce na dyst.25 m kr)

Sieczek Oliwier           kl.3c (2 miejsce na dyst.25 m grzb.)

Raczyński Adrian        kl.5c (3 miejsce na dyst. 50 m grzb.)

Sztafeta chłopców po zaciętej walce z czasem 2:03,21 zajęła bardzo dobre 2 miejsce

W klasyfikacji końcowej nasi uczniowie uplasowali się na 3 miejscu w składzie:

1.Adamowicz Mikołaj kl.3c

2.Sieczek Oliwier kl.3c

3.Niedużak Maurycy kl.4c

4.Skiba Jakub kl.4c

5.Raczyński Adrian kl.5c

6.Więckowski Jakub kl.5c

7.Smolarek Mikołaj kl.6c

8.Czerwiński Łukasz kl.6c

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

J.Konasiuk i K Płaneta-Cholewa