^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Niesamowite show taneczne na Asteriadzie

14 marca cztery grupy taneczne składające się z uczniów naszej szkoły rywalizowały w Ogólnowarszawskim Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Asteriada 2014” organizowanym przez Dom Kultury Włochy.
W koncercie konkursowym zespoły Mini Axel, Axel Sweat, Axel Gim 1 i Axel Gim 2 występowały jeden po drugim.

Taka prezentacja pozwoliła na wytworzenie niesamowitej atmosfery – starsi dopingowali młodszych potem młodsi starszych, był krzykk, braw i ogromny doping.  Grupy na scenie pokazały układy z uśmiechem, siłą i wdziękiem. Krótko mówiąc stworzyliśmy niesamowite show, które nie pozostało niezauważone przez publiczność – otrzymywałam gratulacje od rodziców innych zespołów, jak również przez jury. Grupa Axel Gim 1 znalazła się na liscie laureatów konkursu tanecznego – 25 marca koncert galowy i wręczenie nagród.

Pozostałe grupy zaprezentowały się również rewelacyjnie. Byle tak dalej - jesteśmy z was dumne – trenerki Agnieszka i Renata.

 

Trenerka: Agnieszka Czerwińska