Niesamowite show taneczne na Asteriadzie

14 marca cztery grupy taneczne składające się z uczniów naszej szkoły rywalizowały w Ogólnowarszawskim Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Asteriada 2014” organizowanym przez Dom Kultury Włochy.
W koncercie konkursowym zespoły Mini Axel, Axel Sweat, Axel Gim 1 i Axel Gim 2 występowały jeden po drugim.

Taka prezentacja pozwoliła na wytworzenie niesamowitej atmosfery – starsi dopingowali młodszych potem młodsi starszych, był krzykk, braw i ogromny doping.  Grupy na scenie pokazały układy z uśmiechem, siłą i wdziękiem. Krótko mówiąc stworzyliśmy niesamowite show, które nie pozostało niezauważone przez publiczność – otrzymywałam gratulacje od rodziców innych zespołów, jak również przez jury. Grupa Axel Gim 1 znalazła się na liscie laureatów konkursu tanecznego – 25 marca koncert galowy i wręczenie nagród.

Pozostałe grupy zaprezentowały się również rewelacyjnie. Byle tak dalej - jesteśmy z was dumne – trenerki Agnieszka i Renata.

Trenerka: Agnieszka Czerwińska