^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Zawody taneczne „Piruet"

W dniu 28.01.2014r w Domu Kultury Świt odbył się Ogólnowarszawski Konkurs Taneczny „Piruet”, w którym próbowali swoich możliwości nasi uczniowie.
W rywalizacji wzięły udział cztery grupy taneczne:

 

 

 • Mini Axel – składający się z uczennic klas 1-3 szkoły podstawowej,
 • Axel Sweat– składający się z uczennic klas 1-3 szkoły podstawowej,
 • Axel G1 – składający się z uczniów klasy 1gp,
 • Axel G2 – składający się z uczniów klasy 2gp.

W rywalizacji brało udział wiele zespołów z terenu całej Warszawy, prezentujących różne style taneczne, zarówno w kategorii duetów jaki zespołów. Pomimo bardzo dobrych prezentacji niestety nie udało się uzyskać  nawet wyróżnienia.

Ale przed nami kolejne zawody o podobnej formule. 14 marca w sali widowiskowej Domu Kultury Włochy odbędzie się XIII Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Asteriada 2014”.

Trzymajcie za nas kciuki!

Trenerka: Agnieszka Czerwińska