Zawody taneczne „Piruet"

W dniu 28.01.2014r w Domu Kultury Świt odbył się Ogólnowarszawski Konkurs Taneczny „Piruet”, w którym próbowali swoich możliwości nasi uczniowie.
W rywalizacji wzięły udział cztery grupy taneczne:

• Mini Axel – składający się z uczennic klas 1-3 szkoły podstawowej,
  • Axel Sweat– składający się z uczennic klas 1-3 szkoły podstawowej,
  • Axel G1 – składający się z uczniów klasy 1gp,
  • Axel G2 – składający się z uczniów klasy 2gp.

W rywalizacji brało udział wiele zespołów z terenu całej Warszawy, prezentujących różne style taneczne, zarówno w kategorii duetów jaki zespołów. Pomimo bardzo dobrych prezentacji niestety nie udało się uzyskać  nawet wyróżnienia.

Ale przed nami kolejne zawody o podobnej formule. 14 marca w sali widowiskowej Domu Kultury Włochy odbędzie się XIII Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Asteriada 2014”.

Trzymajcie za nas kciuki!

Trenerka: Agnieszka Czerwińska