^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Sukces naszych tancerzy w Grand Prix Polski

II miejsce w turnieju tanecznym z cyklu Grand Prix Polski 2014 w Garwolinie.

Uczniowie klasy 1gp grupy tanecznej po raz pierwszy w tym roku brali udział w zawodach tanecznych i od razu zakończyli je sukcesem.

18 stycznia w Garwolinie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Cheerleaders Garwolina w ramach cyklu Grand Prix Polski 2014, w których wzięły trzy zespoły taneczne składające się z uczniów naszej szkoły. W kategorii wiekowej do lat 13 rywalizowały ze sobą 2 zespoły: Mini Axel i Axel Sweat, niestety żaden nie zakwalifikował się do rundy finałowej. W roli trenera zespołu Axel Sweat debiutowała p.Renata Śledziewska, kiedyś uczennica naszej szkoły i zawodniczka zespołu Axel a obecnie absolwentka  Gimnazjum Sportowego nr 57.

Więcej szczęścia miał zespół gimnazjalny składający się z uczniów klasy 1gp wspieranych przez starszych kolegów z 2gp. W pierwszych zawodach zespół zajął II miejsce i uzyskał pierwsze punkty w ramach GP Polski 2014.

Swoich sił w ramach rywalizacji duetów próbowały również Oliwia Lubicz-Lisowska i Wiktoria Dobrzelak. Dziewczęta uzyskały IV miejsce i na pewno nowe doświadczenia taneczne.

Skład zespołu Axel, który zdobył II miejsce to:

 1. Wiktoria Dickson
 2. Wiktoria Dobrzelak
 3. Angelina Jaszczur
 4. Daniel Lubański
 5. Oliwia Lubicz-Lisowska
 6. Karina Łojek
 7. Angelika Paciorek
 8. Natalia Romanowska
 9. Katarzyna Rygielska
 10. Julia Sekuła
 11. Marta Styś
 12. Katarzyna Kuriata
 13. Anita Molska
 14. Adrian Szczawiński

Kolejne zawody to XVIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders W Łochowie do których już się przygotowujemy. Trzymajcie za nas kciuki!

Trenerka Agnieszka Czerwińska