Sukces naszych tancerzy w Grand Prix Polski

II miejsce w turnieju tanecznym z cyklu Grand Prix Polski 2014 w Garwolinie.

Uczniowie klasy 1gp grupy tanecznej po raz pierwszy w tym roku brali udział w zawodach tanecznych i od razu zakończyli je sukcesem.

18 stycznia w Garwolinie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Cheerleaders Garwolina w ramach cyklu Grand Prix Polski 2014, w których wzięły trzy zespoły taneczne składające się z uczniów naszej szkoły. W kategorii wiekowej do lat 13 rywalizowały ze sobą 2 zespoły: Mini Axel i Axel Sweat, niestety żaden nie zakwalifikował się do rundy finałowej. W roli trenera zespołu Axel Sweat debiutowała p.Renata Śledziewska, kiedyś uczennica naszej szkoły i zawodniczka zespołu Axel a obecnie absolwentka  Gimnazjum Sportowego nr 57.

Więcej szczęścia miał zespół gimnazjalny składający się z uczniów klasy 1gp wspieranych przez starszych kolegów z 2gp. W pierwszych zawodach zespół zajął II miejsce i uzyskał pierwsze punkty w ramach GP Polski 2014.

Swoich sił w ramach rywalizacji duetów próbowały również Oliwia Lubicz-Lisowska i Wiktoria Dobrzelak. Dziewczęta uzyskały IV miejsce i na pewno nowe doświadczenia taneczne.

Skład zespołu Axel, który zdobył II miejsce to:

1. Wiktoria Dickson
  2. Wiktoria Dobrzelak
  3. Angelina Jaszczur
  4. Daniel Lubański
  5. Oliwia Lubicz-Lisowska
  6. Karina Łojek
  7. Angelika Paciorek
  8. Natalia Romanowska
  9. Katarzyna Rygielska
  10. Julia Sekuła
  11. Marta Styś
  12. Katarzyna Kuriata
  13. Anita Molska
  14. Adrian Szczawiński

Kolejne zawody to XVIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders W Łochowie do których już się przygotowujemy. Trzymajcie za nas kciuki!

Trenerka Agnieszka Czerwińska