Sport telegram

Medalowy weekend w Mławie

Medalowy weekend uczniów klas pływackich w Mławie

• 34 medale - 14 złotych, 10 srebrnych i 10 brązowych,
  • statuetka za 3 miejsce w klasyfikacji punktowej klubów
  • 2 miejsce w klasyfikacji medalowej
  • 4 rekordy meetingu
  • 3 nagrody indywidualne dla trójki najlepszych zawodników w roczniku
  •  statuetka specjalna dla najlepszych kibiców zawodów

Czytaj więcej: Medalowy weekend w Mławie

Spotkanie z ekspertem przygotowania motorycznego

Jako władze klubu i trenerzy dostrzegamy potrzebę wprowadzenia rozwiązań mających na celu wspieranie naturalnego procesu rozwoju motoryczności dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej: Spotkanie z ekspertem przygotowania motorycznego

Wielkie sukcesy najmłodszych pływaków z rocznika 2010

Wielką niespodziankę i radość sprawili dzisiaj wszystkim najmłodsi pływacy startujący w zawodach ,,Pierwszy krok Pływacki”, które odbyły się na pływalni na Bemowie. Zawody rozpoczęły się od rewelacyjnego startu wspólnej sztafety dziewcząt i chłopców. Reprezentanci MKS Jagiellonka nie tylko wygrali, ale pokonali wszystkich rywali z dużą przewagą czasu. Euforia z wygranej sztafety udzieliła się wszystkim i nie opuściła nas ani na chwilę do końca zawodów. Zawodnicy zdobywali swoje pierwsze rekordy na dystansie 50m.

Czytaj więcej: Wielkie sukcesy najmłodszych pływaków z rocznika 2010

Uroczyste podsumowanie LI WOM

Uroczyste podsumowanie LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
Dzielnicy Praga- Północ za rok 2017/18.

W dniu 16 października br. w obecności władz dzielnicy, dyrektorów szkół, zaproszonych nauczycieli i wyróżnionych uczniów odbyło się podsumowanie LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Dzielnicy Praga- Północ za rok szkolny 2017/18.

Czytaj więcej: Uroczyste podsumowanie LI WOM

"Zdrowe odżywianie”–spotkanie z dietetykiem

III Festiwal Sprinterski w pływaniu

Warszawianka 06.10.2018r.

Szanowni Rodzice z Pragi, zdobyliście złoty medal jako kibice Jagiellonki !. Mimo długich i dosyć ciężkich zawodów stworzyliście wspaniały klimat , atmosferę na pływalni , aż chciało się w takiej imprezie uczestniczyć, i jako trenerzy i jako zawodnicy . Bardzo dziękujemy za wspaniały doping , który niejednemu zawodnikowi dodał skrzydeł . Jesteście Najlepsi z Najlepszych, co podkreślał też wielokrotnie spiker zawodów .

Czytaj więcej: III Festiwal Sprinterski w pływaniu

Grand Prix WMOZP w pływaniu

Wspaniale rozpoczęli sezon pływacki zawodnicy MKS Jagiellonka, uczniowie SP 50 w III rundzie Grand Prix WMOZP w pływaniu dnia 03.10.2018.
W klasyfikacji medalowej jako Klub zajęliśmy wysokie 2 miejsce na Mazowszu .

Czytaj więcej: Grand Prix WMOZP w pływaniu

Podsumowanie Klasowej Ligi Pływackiej

W dniu 20.06.2018r. została rozstrzygnięta Klasowa Liga Pływacka w Szkole Podstawowej nr 50 organizowana przez Międzyszkolny Klub Sportowy JAGIELLONKA.
Przez okres od stycznia do czerwca trwała rywalizacja międzyklasowa w najmłodszych klasach pływackich SP50.

Czytaj więcej: Podsumowanie Klasowej Ligi Pływackiej

Sukcesy naszych trenerów

W dniach 7-8.04 2018 Trenerzy MKS Jagiellonka będący również Trenerami w SP 50 w Warszawie startowali w II Otwartych Mistrzostwach Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Pływaniu w Białymstoku.

Czytaj więcej: Sukcesy naszych trenerów

Jagiellonka na fali

W piątek 16.03.2018r. w Pruszkowie zostały rozegrane Otwarte Wiosenne Mistrzostwa Okręgu Warszawsko Mazowieckiego w kategoriach wiekowych 14-15 lat , 16 i starsi.
Zawodnicy Jagiellonki pokazali bardzo wysoki poziom pływania, wygrywając niektóre wyścigi w swoich kategoriach:

Czytaj więcej: Jagiellonka na fali

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Wow. Co to były za zawody!LaughingJagiellonka nie tylko dobrze pływa, ale i świetnie biega - 9 czerwca odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) oraz Warszawska Olimpiada Młodzieży (WOM) w pięcioboju nowoczesnym. Obiekty warszawskiej AWF były dla nas szczęśliwe. Nasza reprezentacja 51 osób pokazała na co stać Pragę. Zajęliśmy czołowe miejsca w każdej kategorii wiekowej. Oto najważniejsze wyniki:

Czytaj więcej: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików