• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Sport telegram

Sukcesy naszych trenerów

W dniach 7-8.04 2018 Trenerzy MKS Jagiellonka będący również Trenerami w SP 50 w Warszawie startowali w II Otwartych Mistrzostwach Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Pływaniu w Białymstoku.

Czytaj więcej: Sukcesy naszych trenerów

Jagiellonka na fali

W piątek 16.03.2018r. w Pruszkowie zostały rozegrane Otwarte Wiosenne Mistrzostwa Okręgu Warszawsko Mazowieckiego w kategoriach wiekowych 14-15 lat , 16 i starsi.
Zawodnicy Jagiellonki pokazali bardzo wysoki poziom pływania, wygrywając niektóre wyścigi w swoich kategoriach:

Czytaj więcej: Jagiellonka na fali

Złote Grand Prix 2007

12 marca na pływalni OSiR Włochy przy ul.Gładkiej rywalizowali uczniowie klas pływackich (4cp i 5cp) z rocznika 2007.

Czytaj więcej: Złote Grand Prix 2007

Brązowa sztafeta na Pierwszym Kroku Pływackim

W minionym tygodniu zawodnicy z rocznika 2009 startowali w zawodach z cyklu "Pierwszy Krok Pływacki".
Świetnie zaprezentowała się nasza sztafeta 8x50 dowolnym w składzie Matuszewski Max, Zalewska Zosia, Kierunczak Bartek, Bąk Oliwia, Knap Igor, Urbańska Magda, Zgodą Bartek, Tomaszewska Kaja zajmując 3 miejsce!

Czytaj więcej: Brązowa sztafeta na Pierwszym Kroku Pływackim

OMDO III runda

Bardzo dobre występy naszych uczniów w ogólnopolskich zawodach z cyklu "Od Młodzika do Olimpijczyka".

Czytaj więcej: OMDO III runda

Osiągnięcia uczniow w zawodach szkolnych

W ostatnich miesiącach uczniowie naszej szkoły brali udział z sukcesami w zawodach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w mini koszykówce oraz  koszykówce dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej: Osiągnięcia uczniow w zawodach szkolnych

Sukces MKS Jagiellonka

MKS Jagiellonka  II klubem na Mazowszu  w podsumowaniu I rundy zawodów pływackich
Grand Prix WMOZP w roczniku 2008

Czytaj więcej: Sukces MKS Jagiellonka

Lekcja pokazowa pływania

Letni obóz pływacki

Mikołajkowe Zawody Pływackie

7 grudnia 2017 roku na pływalni „Prawy Brzeg” odbyła się druga edycja Mikołajkowych Zawodów Pływackich organizowanych przez Międzyszkolny Klub Sportowy Jagiellonka, DOSiR Praga Północ oraz Urząd Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy.

Czytaj więcej: Mikołajkowe Zawody Pływackie

Relacja video z obozu narciarskiego w Ustroniu

Profesjonalne trenażery w MKS Jagiellonka

Dzięki wsparciu  FUNDACJI LOTTO, klub zakupił 2 specjalistyczne TRENAŻERY PŁYWACKIE

Jest to profesjonalny sprzęt uzupełniający trening w wodzie, pozwalający poprawić zarówno technikę pływania, jak i wytrzymałość mięśni.

Czytaj więcej: Profesjonalne trenażery w MKS Jagiellonka