Sport telegram

Sukcesy pływaków w dzielnicy

BEZKONKURENCYJNI W PŁYWANIU W DZIELNICY W KATEGORII DZIECI I MŁODZIEŻY

Reprezentanci naszej szkoły w pływaniu podczas zawodów dzielnicowych w pływaniu w kategorii dzieci i młodzieży dziewcząt i chłopców byli bezkonkurencyjni. Zajęliśmy:

Czytaj więcej: Sukcesy pływaków w dzielnicy

Złota sztafeta naszych młodych pływaków

W kolejnej edycji zawodów z cyklu Pierwszy Krok Pływacki zawodnicy z rocznika 2010 zdobyli 1 miejsce w sztafecie 8x50 st. dowolnym wśród warszawskich klubów.

Czytaj więcej: Złota sztafeta naszych młodych pływaków

Grand Prix WMOZP rocznika 2009

Pierwsze zawody z cyklu Grand Prix WMOZP, to eksplozja formy zawodników z rocznika 2009!!!

6 medali, 16 miejsc 4-10 i mnóstwo rekordów życiowych.

Najlepsze wyniki podczas zawodów osiągnęli:

Czytaj więcej: Grand Prix WMOZP rocznika 2009

Grand Prix WMOZP - kolejne sukcesy

Trwa bardzo dobra passa MKS Jagiellonka w kolejnych zawodach pływackich z cyklu Grand Prix WMOZP tym razem rocznik 2008.

Ponownie zawodnicy MKS Jagiellonka ( uczniowie SP 50 ) zdobywają  drugie, bardzo wysokie miejsce w statystyce klubów Warszawy i Mazowsza  na zawodach pływackich Grand Prix WMOZP, które odbyły się w dniu 6.03.2019r.

Czytaj więcej: Grand Prix WMOZP - kolejne sukcesy

OMDO - sprawozdanie z zawodów

MKS Jagiellonka ( uczniowie SP 50 )  zajmuje drugie miejsce w statystyce medalowej w ogólnopolskich zawodach pływackich "Od Młodzika do Olimpijczyka". Wspaniałe wyniki, wysokie miejsca zajmowali nasi zawodnicy w ogólnopolskich zawodach pływackich.

Czytaj więcej: OMDO - sprawozdanie z zawodów

GRAND PRIX WMOZP rocznika 2007

Grand Prix WMOZP 2007- medalowa passa pływaków podtrzymana.

20 lutego na pływalni Polonez odbyła się I runda Grand Prix WMOZP rocznika 2007, w której to uczniowie SP 50, zawodnicy MKS Jagiellonki ponownie pokazali się z bardzo dobrej strony, ustanawiając mnóstwo rekordów życiowych, wygrywając wiele wyścigów w swoich seriach oraz zdobywając medale i dyplomy dla najlepszych "6" zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej: GRAND PRIX WMOZP rocznika 2007

GRAND PRIX WMOZP rocznika 2006

Udany początek sezonu w wykonaniu naszych pływaków z klasy 6 i 7 SP 50.

W dniu 19 luty 2019 roku, na pływalni przy ulicy Potockiej odbyły się pierwsze zawody w sezonie 2019 z cyklu Grand Prix. Zawodnicy z rocznika 2006 pokazali się z bardzo dobrej strony zdobywając:

Czytaj więcej: GRAND PRIX WMOZP rocznika 2006

I miejsce naszych koszykarzy !

W dniach 8-10.01.2019r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w koszykówce chłopców. Reprezentacja naszej szkoły pewnie zajęła I miejsce i będzie reprezentować dzielnicę Praga Północ w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Czytaj więcej: I miejsce naszych koszykarzy !

Wygrana naszych koszykarek !

W dniach 7-8.01.2019r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w koszykówce dziewcząt w kategorii dzieci. Uczennice naszej szkoły pokonały rówieśniczki ze wszystkich szkół i pewnie zajęły I miejsce w dzielnicy. Będą tym samym reprezentować szkołę i dzielnicę w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Czytaj więcej: Wygrana naszych koszykarek !

Zawody z Mikołajem

Mikołajki to wspaniała okazja do miłych spotkań, wspólnej zabawy i radości z prezentów, dlatego, jak co roku 12 grudnia odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie „Jagiellonka Cup runda II”.

Czytaj więcej: Zawody z Mikołajem

Medalowy weekend w Mławie

Medalowy weekend uczniów klas pływackich w Mławie

• 34 medale - 14 złotych, 10 srebrnych i 10 brązowych,
  • statuetka za 3 miejsce w klasyfikacji punktowej klubów
  • 2 miejsce w klasyfikacji medalowej
  • 4 rekordy meetingu
  • 3 nagrody indywidualne dla trójki najlepszych zawodników w roczniku
  •  statuetka specjalna dla najlepszych kibiców zawodów

Czytaj więcej: Medalowy weekend w Mławie

Medalowa Spała !

SUKCES GONI SUKCES !   MEDALOWA SPAŁA…

MKS Jagiellonka Warszawa i uczniowie SP Nr 50

Tym razem  pływanie w połączeniu z bieganiem czyli dwubój nowoczesny …

Czytaj więcej: Medalowa Spała !

Spotkanie z ekspertem przygotowania motorycznego

Jako władze klubu i trenerzy dostrzegamy potrzebę wprowadzenia rozwiązań mających na celu wspieranie naturalnego procesu rozwoju motoryczności dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej: Spotkanie z ekspertem przygotowania motorycznego