• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Sport telegram

Podsumowanie Klasowej Ligi Pływackiej

W dniu 20.06.2018r. została rozstrzygnięta Klasowa Liga Pływacka w Szkole Podstawowej nr 50 organizowana przez Międzyszkolny Klub Sportowy JAGIELLONKA.
Przez okres od stycznia do czerwca trwała rywalizacja międzyklasowa w najmłodszych klasach pływackich SP50.

Czytaj więcej: Podsumowanie Klasowej Ligi Pływackiej

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Wow. Co to były za zawody!LaughingJagiellonka nie tylko dobrze pływa, ale i świetnie biega - 9 czerwca odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) oraz Warszawska Olimpiada Młodzieży (WOM) w pięcioboju nowoczesnym. Obiekty warszawskiej AWF były dla nas szczęśliwe. Nasza reprezentacja 51 osób pokazała na co stać Pragę. Zajęliśmy czołowe miejsca w każdej kategorii wiekowej. Oto najważniejsze wyniki:

Czytaj więcej: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Sukcesy naszych trenerów

W dniach 7-8.04 2018 Trenerzy MKS Jagiellonka będący również Trenerami w SP 50 w Warszawie startowali w II Otwartych Mistrzostwach Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Pływaniu w Białymstoku.

Czytaj więcej: Sukcesy naszych trenerów

Jagiellonka na fali

W piątek 16.03.2018r. w Pruszkowie zostały rozegrane Otwarte Wiosenne Mistrzostwa Okręgu Warszawsko Mazowieckiego w kategoriach wiekowych 14-15 lat , 16 i starsi.
Zawodnicy Jagiellonki pokazali bardzo wysoki poziom pływania, wygrywając niektóre wyścigi w swoich kategoriach:

Czytaj więcej: Jagiellonka na fali

Złote Grand Prix 2007

12 marca na pływalni OSiR Włochy przy ul.Gładkiej rywalizowali uczniowie klas pływackich (4cp i 5cp) z rocznika 2007.

Czytaj więcej: Złote Grand Prix 2007

Brązowa sztafeta na Pierwszym Kroku Pływackim

W minionym tygodniu zawodnicy z rocznika 2009 startowali w zawodach z cyklu "Pierwszy Krok Pływacki".
Świetnie zaprezentowała się nasza sztafeta 8x50 dowolnym w składzie Matuszewski Max, Zalewska Zosia, Kierunczak Bartek, Bąk Oliwia, Knap Igor, Urbańska Magda, Zgodą Bartek, Tomaszewska Kaja zajmując 3 miejsce!

Czytaj więcej: Brązowa sztafeta na Pierwszym Kroku Pływackim

OMDO III runda

Bardzo dobre występy naszych uczniów w ogólnopolskich zawodach z cyklu "Od Młodzika do Olimpijczyka".

Czytaj więcej: OMDO III runda

Lekcja pokazowa pływania

Osiągnięcia uczniow w zawodach szkolnych

W ostatnich miesiącach uczniowie naszej szkoły brali udział z sukcesami w zawodach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w mini koszykówce oraz  koszykówce dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej: Osiągnięcia uczniow w zawodach szkolnych

Letni obóz pływacki

Sukces MKS Jagiellonka

MKS Jagiellonka  II klubem na Mazowszu  w podsumowaniu I rundy zawodów pływackich