• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 22 lutego 2018r. o godz. 17.00 (czwartek) - spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klas czwartych. >> 27 lutego 2018r. o godz. 17.30 (wtorek) - spotkanie informacyjne dla przyszłych klas pierwszych i "0". Wszystkie zebrania odbędą się w szkolnej sali gimnastycznej. ZAPRASZAMY !

Sport telegram

Lekcja pokazowa pływania

Letni obóz pływacki

Relacja video z obozu narciarskiego w Ustroniu

Mikołajkowe Zawody Pływackie

7 grudnia 2017 roku na pływalni „Prawy Brzeg” odbyła się druga edycja Mikołajkowych Zawodów Pływackich organizowanych przez Międzyszkolny Klub Sportowy Jagiellonka, DOSiR Praga Północ oraz Urząd Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy.

Czytaj więcej: Mikołajkowe Zawody Pływackie

Profesjonalne trenażery w MKS Jagiellonka

Dzięki wsparciu  FUNDACJI LOTTO, klub zakupił 2 specjalistyczne TRENAŻERY PŁYWACKIE

Jest to profesjonalny sprzęt uzupełniający trening w wodzie, pozwalający poprawić zarówno technikę pływania, jak i wytrzymałość mięśni.

Czytaj więcej: Profesjonalne trenażery w MKS Jagiellonka

Mistrzostwa Polski w dwuboju nowoczesnym

Znakomite wyniki  zawodników MKS Jagiellonka Warszawa ( uczniów SP 50 ) w Mistrzostwach Polski  w dwuboju nowoczesnym w kategorii do lat 14, w kategorii do lat 12  oraz  w kategorii  dzieci „ Penta Day” - Spała 2-3.12.2017.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Polski w dwuboju nowoczesnym

Sukcesy w zawodach „Pierwszy Krok Pływacki"

Szymon Zgoda  ponownie  dwukrotnym złotym medalistą,  Weronika Korczak brązową  medalistka, Kaja Tomaszewska 5 zawodniczką w roczniku 2009 w podsumowaniu czterech rund zawodów  „Pierwszy Krok Pływacki"

Czytaj więcej: Sukcesy w zawodach „Pierwszy Krok Pływacki"

Mamy II miejsce w unihokeju dziewcząt

W dniu 7.11.2017r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w Unihokeju Dziewcząt w kategorii młodzież.
Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce

Czytaj więcej: Mamy II miejsce w unihokeju dziewcząt

Drugie miejsce na Mazowszu w pływaniu!

Drużyna Jagiellonki roczników 2004/2005 zajęła ostatecznie drugie miejsce po czterech rundach zmagań na zawodach Grand Prix WMOZP 14.11.2017.

Czytaj więcej: Drugie miejsce na Mazowszu w pływaniu!

Udane zawody pływackie w Łodzi

W ubiegły weekend 4-5.11.2017 odbyły się kolejne zawody Arena Grand Prix Puchar Polski. Nasz zawodnik Jakub Więckowski na każdym dystansie poprawiał rekordy życiowe które plasują Go w czołówce Polski w swojej kategorii wiekowej.

Czytaj więcej: Udane zawody pływackie w Łodzi

Nasz absolwent z nowym rekordem

Nasz były uczeń Hubert Szabłowski szybszy od rekordów Polski w pływaniu !

Sukcesy w zawodach „Pierwszy Krok Pływacki"

W dniu 26.10.2017 zawodnicy MKS Jagiellonka Warszawa ( uczniowie SP 50 ) z roczników 2008 i 2009 startowali w zawodach pływackich dla najmłodszych z cyklu  „Pierwszy Krok Pływacki".

Szymon Zgoda zdobył dwukrotnie złoty  medal na dystansach 50 m stylem dowolnym oraz na 50 m stylem grzbietowym, Kaja Tomaszewska zdobyła srebrny medal na dystansie 50  stylem dowolnym oraz 6 miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym .

Czytaj więcej: Sukcesy w zawodach „Pierwszy Krok Pływacki"