• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 22 lutego 2018r. o godz. 17.00 (czwartek) - spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klas czwartych. >> 27 lutego 2018r. o godz. 17.30 (wtorek) - spotkanie informacyjne dla przyszłych klas pierwszych i "0". Wszystkie zebrania odbędą się w szkolnej sali gimnastycznej. ZAPRASZAMY !

Sport w Szkole Podstawowej nr 50

Sport w naszej szkole to obok nauki najważniejszy element naszego życia codziennego.

Koszykówka, pływanie i taniec to dyscypliny, które są z nami na co dzień.

Już od pierwszych klas szkoły podstawowej młodzi zawodnicy zmagają się z trudami codziennego treningu i stresem rywalizacji sportowej.

W szkole funkcjonują klasy sportowe:

- na poziomie szkoły podstawowej :

• od klasy pierwszej do szóstej o profilu pływanie dziewcząt i chłopców,
  • od klasy czwartej do szóstej o profilu ogólnorozwojowym z ukierunkowaniem na koszykówkę,

- na poziomie gimnazjum

• pływanie dziewcząt i chłopców,
  • koszykówka dziewcząt i chłopców,
  • taniec dziewcząt i chłopców.

W klasach sportowych doskonalimy swoje umiejętności w ramach 10 godzin zajęć sportowych oraz treningów dodatkowych.

Od lat nasze osiągnięcia pozwalają utrzymać wysokie wyniki w klasyfikacji generalnej rywalizacji sportowej na poziomie dzielnicy i Warszawy.