Psycholog Sportu

Psycholog sportu

zaprasza do współpracy zawodników, rodziców trenerów i nauczycieli!

Oferuje pomoc w:

- zwiększaniu motywacji,

- wyznaczaniu celów,

- zwiększaniu pewności siebie,

- doskonaleniu koncentracji,

- radzeniu sobie ze stresem,

- rozwijaniu współpracy w grupie,

- problemach osobistych,

i wiele więcej!

Zapraszam do pokoju C21 w godzinach:

9 - 12.30

9 -13.30

Konsultacje dla rodziców podczas dni otwartych

Ewentualne propozycje spotkań w innym terminie oraz pytania proszę kierować na maila:

martaszczypinska1601@gmail bądź na Librusa.

Marta Szczypińska

psycholog sportu