Przedmiotowe ocenianie

Przedmiotowy system oceniania dla poszczególnych klas

w Szkole Podstawowej nr 50 na rok szkolny 2018/2019:

Gimnazjum Sportowe nr 57

-->> Religia: klasy 1-3

-->> Religia: klasa 4, klasa 5, klasa 6, klasa 7

-->> Edukacja dla bezpieczeństwa

Dostosowanie przedmiotowych zasad oceniania do możliwości uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi:

-->> matematyka, fizyka, chemia

-->> język polski

-->> przyroda, geografia, biologia, historia

-->> muzyka, plastyka, informatyka, wychowanie fizyczne

-->> języki obce