• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 22 lutego 2018r. o godz. 17.00 (czwartek) - spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klas czwartych. >> 27 lutego 2018r. o godz. 17.30 (wtorek) - spotkanie informacyjne dla przyszłych klas pierwszych i "0". Wszystkie zebrania odbędą się w szkolnej sali gimnastycznej. ZAPRASZAMY !

PSO

Przedmiotowy system oceniania dla poszczególnych klas

w Zespole Szkół nr 45 na rok szkolny 2017/2018:

Gimnazjum Sportowe nr 57

-->> Wychowanie fizyczne

-->> Religia: klasy 1-3

-->> Religia: klasa 4, klasa 5, klasa 6, klasa 7

Dostosowanie przedmiotowych zasad oceniania do możliwości uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi:

-->> matematyka, fizyka, chemia

-->> język polski

-->> przyroda, geografia, biologia, historia

-->> muzyka, plastyka, informatyka, wychowanie fizyczne