Przedstawienie dla Mamy i Taty

Dzisiaj, w czwartek, 24 maja 2018 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych wystąpiły dla swoich ukochanych rodziców. Uczniowie zagrali z okazji Dnia Rodziny. W auli wśród zgromadzonych gości zasiadła również dyrekcja szkoły.

Dzieci mówiły wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły "Twista" i taniec z chusteczkami. Wszystko pięknie komponowało się - elementy humorystyczne, wzruszające razem z dekoracją stworzyły wspaniałą całość.

Na koniec przedstawienia dzieci wręczyły swoim rodzicom prezenty - własnoręcznie wykonane dżungle w słoiku! Rodzicom bardzo spodobał się ten piękny i oryginalny pomysł. Po przedstawieniu gratulowali wychowawcom występu i pytali również, jak dbać o roślinę (jak dbać o dżunglę w słoiku --> tutaj).

Przedstawienia były bardzo udane, wszyscy uczniowie z oddziałów przedszkolnych byli dzielni i odważni na scenie. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować młodym aktorom, zgromadzonym gościom, Pani Ewie Kulisz za oprawę muzyczną oraz paniom woźnym za wspaniałe przygotowanie auli na uroczystość, a także nauczycielom biblioteki za nagłośnienie i mikrofony.

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych

Copyright © 2013. Oddział Przedszkolny Rights Reserved.