Jesień w zerówce

W zerówce dzieci cieszą się z nadejścia jesieni. Z tej okazji klasa 0 B wykonała piękną dekorację jesienną. Prace, które wiszą na tablicy przedstawiają jesienne ludziki, które zostały zrobione za pomocą wysuszonych wcześniej liści i plasteliny.

Dzieci wykonały również swoje drzewko z rolki po papierze, kolorowego papieru oraz z darów jesieni, tj. liści, jarzębiny, kasztanów i żołędzi.

Jednak największą atrakcją wśród prac zrobionych przez dzieci było ozdabianie dyń.

Młodzi uczniowie przynieśli do szkoły warzywa i ozdabiali je pastelami. Ile było przy tym uśmiechu i zabawy! Następnie wspólnie w wychowawczynią ostrożnie i bezpiecznie wydobyły miąższ ze środka dyni i obserwowały, jak można wyciąć warzywu oczy, nos i usta.

Dekorację jesienną w sali A-5 można oglądać do końca miesiąca.

Galeria zdjęć:

Copyright © 2013. Oddział Przedszkolny Rights Reserved.