W mediach

O naszych uczniach, nauczycielach i placówce w mediach

Artykuł w gazecie praskiej o naszej szkole

-->> NGP nr 2/2018 /strona 2/

MKS Jagiellonka w Nowej Gazecie Praskiej - str 3

O nas w Telewizyjnym Kurierze Warszawskim

W piątek 1 kwietnia 2016 r. w Telewizyjnym Kurierze Warszawskim można było zobaczyć wywiad z p. dyrektor Bożeną Ragus oraz migawki z różnych miejsc naszej szkoły, w których pracują i bawią się uczniowie klas młodszych.

Czytaj więcej: O nas w Telewizyjnym Kurierze Warszawskim

Nasza absolwentka w "Przeglądzie Sportowym"

Angelika StankiewiczNa łamach "Przeglądu Sportowego" ukazał się artykuł o Angelice Stankiewicz - absolwentce Zespołu Szkół nr 45, zawodniczce UKS "Jagiellonka", obecnie reprezentantce kadry Polski w koszykówce kobiet.

Klasa 1d w programie "Pytanie na śniadanie"

Emisja miała miejsce w dn. 11 września 2015 r. w TVP2. Tematyka związana była ze zdrowym odżywianiem, a szczególnie z drugim śniadaniem. Uczniowie wypowiadali się o tym, co rodzice przygotowują im na śniadanie i co dostają do picia. W programie były również migawki z zajęć wychowania fizycznego.
/materiał z naszej szkoły widoczny po ok 1min./

Fotorelacja z festynu wiosennego

21 marca z okazji 1 Dnia Wiosny  Klub Rowerowy "TRYBIK" wraz z praskim oddziałem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zorganizował w Stajni "Pociecha" wspaniałą imprezę plenerową.

Czytaj więcej: Fotorelacja z festynu wiosennego

Uczniowie naszej szkoły w TVP ABC

Materiał z naszymi uczniami i Otylią od 12 min

Nasi uczniowie w programie TV

21 lutego  w  stacji „TVP abc” o godz. 15.50 trening naszych uczniów z Otylią Jędrzejczak w programie "Masz wiadomość". Zapraszamy do jego obejrzenia !

Axel i Axel Sweet w TVP ABC

Pomimo wcześniejszych informacji materiał  nagrany przez TVP ABC do programu "Masz Wiadomość" na treningach grup tanecznych Axel i Axel Sweet ukazał się dopiero w tym tygodniu.

Czytaj więcej: Axel i Axel Sweet w TVP ABC

Zespoły taneczne w telewizji.

We wtorek 9 grudnia w naszej szkole gościła ekipa telewizyjna z kanału TVP ABC, która nagrywała materiał do kolejnego programu „Masz wiadomość”.

Czytaj więcej: Zespoły taneczne w telewizji.

Nagroda Prezydenta m.st. Warszawy

Z wielką satysfakcją informujemy, że Pani Barbara Biniek - nauczycielka naszego Zespołu Szkół otrzymała Nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy za szczególne osiągnięcia i działania na rzecz warszawskiej oświaty.

Czytaj więcej: Nagroda Prezydenta m.st. Warszawy

O naszym trenerze w "Gazecie Wyborczej"

W piątkowym numerze Gazety Wyborczej w Magazynie Stołecznym pojawił się bardzo ciekawy artykuł pt. "Shmolky 20 lat później". To wywiad z naszym nauczycielem i trenerem Tomaszem Wakulskim, który w rozmowie z Łukaszem Ceglińskim  przenosi nas w wycinek 20 letniej historii Starej Pragi i Szmulek nie tylko związany ze sportem.

Czytaj więcej: O naszym trenerze w "Gazecie Wyborczej"

Nasza strona WWW kolejny raz doceniona !

Z radością informujemy, że nasza szkolna witryna uzyskała nominację do drugiego etapu prestiżowego konkursu "Polski Internet" w kategorii Gimnazjum. Nominację przyznała naszej stronie WWW Kapituła Konkursu.
-->> wyniki I etapu konkursu

Piłkarze LEGII odwiedzili naszych uczniów !

Ekscytujące wydarzenie w naszej szkole !

W czwartek 28 listopada 2012r. gościliśmy zawodników Legii Warszawa. Kilkuset naszych uczniów spotkało się z Michałem Żyro, Jorge Salinasem oraz Dusanem Kuciakiem.

Czytaj więcej: Piłkarze LEGII odwiedzili naszych uczniów !

Odznaczenie Państwowe dla p. Tomasza Ciszewskiego

28 października 2009 r. w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość wręczenia orderów i odznaczeń przyznanych przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego z okazji 90-lecia działalności Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zasłużonym działaczom i członkom Towarzystwa. Wręczenia dokonała Małżonka Prezydenta RP Pani Maria Kaczyńska. Nauczyciela naszej szkoły p. Tomasza Ciszewskiego odznaczono Brązowym Krzyżem Zasługi.