Spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klasy dwujęzycznej  oraz rodziców uczniów klas szóstych odbędzie się 26 kwietnia 2018r.  o godz. 17.00 w sali gimnastycznej.

Zapoznamy Państwa z ofertą szkoły na rok szkolny 2018/2019 w tym:

• zasady rekrutacji do klasy dwujęzycznej  z rozszerzonym programem matematyki  we współpracy z VIII LO im. Władysława IV
  • rekrutacja uzupełniająca do klas sportowych
  • informacje dotyczące  realizacji zadań edukacyjnych w klasach siódmych
  • zajęcia dodatkowe