^Do góry
 • 1 Rekrutacja 2018/2019
  *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wiadomości

Spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klasy dwujęzycznej  oraz rodziców uczniów klas szóstych odbędzie się 26 kwietnia 2018r.  o godz. 17.00 w sali gimnastycznej.

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne

Klasa 7f uczestniczyła w ciekawych zajęciach

W ramach współpracy z Dziecięcym Uniwersytetem Ciekawej Historii „DUCH” klasa 7 fj wraz z wychowawczynią p. M. Zawadzką, uczestniczyła w cyklu zajęć: „Warszawa z okien Pasty”.

Czytaj więcej: Klasa 7f uczestniczyła w ciekawych zajęciach

Kampania Jestem widoczny, jestem bezpieczny

W ramach kampanii „Jestem widoczny, jestem bezpieczny” w środę 14 marca 2018r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Samorządu Województwa Mazowieckiego i Urzędu Marszałkowskiego z Panem Marszałkiem Wiesławem Raboszukiem, który skierował do zebranych kilka istotnych słów na temat bezpieczeństwa.

Czytaj więcej: Kampania Jestem widoczny, jestem bezpieczny

Poczet sztandarowy szkoły na uroczystej mszy

W sobotę 10 lutego obchodziliśmy 370 rocznicę nadania praw miejskich Pradze. O godz.14 w Muzeum Pragi odbyła się konferencja, na której obecni byli m.in. radni i władze naszej dzielnicy oraz zaproszeni goście.

Czytaj więcej: Poczet sztandarowy szkoły na uroczystej mszy

Sukces naszej szkoły w konkursie kulinarnym

Jesteśmy najlepsi !!!

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi postanowiła wziąć udział w konkursie „Zdrowy jak ryba” zorganizowany przez firmę Rio Mare pod patronatem Anny Starmach.  Zadaniem w konkursie było przygotowanie zdrowej, pełnowartościowej potrawy z tuńczykiem, omówienie swojej pracy i nagranie w formie krótkiego filmiku.

Czytaj więcej: Sukces naszej szkoły w konkursie kulinarnym