• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klasy dwujęzycznej  oraz rodziców uczniów klas szóstych odbędzie się 26 kwietnia 2018r.  o godz. 17.00 w sali gimnastycznej.

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne

Klasa 7f uczestniczyła w ciekawych zajęciach

W ramach współpracy z Dziecięcym Uniwersytetem Ciekawej Historii „DUCH” klasa 7 fj wraz z wychowawczynią p. M. Zawadzką, uczestniczyła w cyklu zajęć: „Warszawa z okien Pasty”.

Czytaj więcej: Klasa 7f uczestniczyła w ciekawych zajęciach

Kampania Jestem widoczny, jestem bezpieczny

W ramach kampanii „Jestem widoczny, jestem bezpieczny” w środę 14 marca 2018r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Samorządu Województwa Mazowieckiego i Urzędu Marszałkowskiego z Panem Marszałkiem Wiesławem Raboszukiem, który skierował do zebranych kilka istotnych słów na temat bezpieczeństwa.

Czytaj więcej: Kampania Jestem widoczny, jestem bezpieczny

Poczet sztandarowy szkoły na uroczystej mszy

W sobotę 10 lutego obchodziliśmy 370 rocznicę nadania praw miejskich Pradze. O godz.14 w Muzeum Pragi odbyła się konferencja, na której obecni byli m.in. radni i władze naszej dzielnicy oraz zaproszeni goście.

Czytaj więcej: Poczet sztandarowy szkoły na uroczystej mszy

Sukces naszej szkoły w konkursie kulinarnym

Jesteśmy najlepsi !!!

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi postanowiła wziąć udział w konkursie „Zdrowy jak ryba” zorganizowany przez firmę Rio Mare pod patronatem Anny Starmach.  Zadaniem w konkursie było przygotowanie zdrowej, pełnowartościowej potrawy z tuńczykiem, omówienie swojej pracy i nagranie w formie krótkiego filmiku.

Czytaj więcej: Sukces naszej szkoły w konkursie kulinarnym