• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 22 lutego 2018r. o godz. 17.00 (czwartek) - spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klas czwartych. >> 27 lutego 2018r. o godz. 17.30 (wtorek) - spotkanie informacyjne dla przyszłych klas pierwszych i "0". Wszystkie zebrania odbędą się w szkolnej sali gimnastycznej. ZAPRASZAMY !

Poczet sztandarowy szkoły na uroczystej mszy

W sobotę 10 lutego obchodziliśmy 370 rocznicę nadania praw miejskich Pradze. O godz.14 w Muzeum Pragi odbyła się konferencja, na której obecni byli m.in. radni i władze naszej dzielnicy oraz zaproszeni goście.

Czytaj więcej: Poczet sztandarowy szkoły na uroczystej mszy

Sukces naszej szkoły w konkursie kulinarnym

Jesteśmy najlepsi !!!

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi postanowiła wziąć udział w konkursie „Zdrowy jak ryba” zorganizowany przez firmę Rio Mare pod patronatem Anny Starmach.  Zadaniem w konkursie było przygotowanie zdrowej, pełnowartościowej potrawy z tuńczykiem, omówienie swojej pracy i nagranie w formie krótkiego filmiku.

Czytaj więcej: Sukces naszej szkoły w konkursie kulinarnym

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Ustanowienie 20 listopada Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka ma przypominać szczególną rolę Polski – inicjatora uchwalenia Konwencji – w tworzeniu światowego systemu ochrony praw dziecka. To nasz kraj był inicjatorem uchwalenia konwencji - najważniejszego na świecie dokumentu chroniącego prawa dzieci.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Święto Niepodległości

W dniu 9 listopada odbyła się w naszej szkole uroczystość obchodów 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Czytaj więcej: Święto Niepodległości

Akcja świąteczna "Paczka dla kombatanta ze Lwowa"

Już od dziesięciu lat Zrzeszenie Wolność i Niezawisłość wraz ze współpracującymi szkołami mazowieckimi organizują akcję „Paczka dla kombatanta ze Lwowa oraz Polaków z obwodu lwowskiego”. Polega ona na przygotowaniu paczek żywnościowych i zbiórce pieniędzy, które zostaną przekazane kombatantom i rodakom mieszkającym w okolicach Lwowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Każdy oddział przedszkolny kompletuje paczkę.

Mile widziane są produkty:

Czytaj więcej: Akcja świąteczna "Paczka dla kombatanta ze Lwowa"