^Do góry
 • 1 Rekrutacja 2018/2019
  *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 22 lutego 2018r. o godz. 17.00 (czwartek) - spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klas czwartych. >> 27 lutego 2018r. o godz. 17.30 (wtorek) - spotkanie informacyjne dla przyszłych klas pierwszych i "0". Wszystkie zebrania odbędą się w szkolnej sali gimnastycznej. ZAPRASZAMY !
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wiadomości

Poczet sztandarowy szkoły na uroczystej mszy

W sobotę 10 lutego obchodziliśmy 370 rocznicę nadania praw miejskich Pradze. O godz.14 w Muzeum Pragi odbyła się konferencja, na której obecni byli m.in. radni i władze naszej dzielnicy oraz zaproszeni goście.

Czytaj więcej: Poczet sztandarowy szkoły na uroczystej mszy

Sukces naszej szkoły w konkursie kulinarnym

Jesteśmy najlepsi !!!

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi postanowiła wziąć udział w konkursie „Zdrowy jak ryba” zorganizowany przez firmę Rio Mare pod patronatem Anny Starmach.  Zadaniem w konkursie było przygotowanie zdrowej, pełnowartościowej potrawy z tuńczykiem, omówienie swojej pracy i nagranie w formie krótkiego filmiku.

Czytaj więcej: Sukces naszej szkoły w konkursie kulinarnym

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Ustanowienie 20 listopada Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka ma przypominać szczególną rolę Polski – inicjatora uchwalenia Konwencji – w tworzeniu światowego systemu ochrony praw dziecka. To nasz kraj był inicjatorem uchwalenia konwencji - najważniejszego na świecie dokumentu chroniącego prawa dzieci.  

 

Czytaj więcej: Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Święto Niepodległości

W dniu 9 listopada odbyła się w naszej szkole uroczystość obchodów 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Czytaj więcej: Święto Niepodległości

Akcja świąteczna "Paczka dla kombatanta ze Lwowa"

Już od dziesięciu lat Zrzeszenie Wolność i Niezawisłość wraz ze współpracującymi szkołami mazowieckimi organizują akcję „Paczka dla kombatanta ze Lwowa oraz Polaków z obwodu lwowskiego”. Polega ona na przygotowaniu paczek żywnościowych i zbiórce pieniędzy, które zostaną przekazane kombatantom i rodakom mieszkającym w okolicach Lwowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Każdy oddział przedszkolny kompletuje paczkę.

Mile widziane są produkty:

Czytaj więcej: Akcja świąteczna "Paczka dla kombatanta ze Lwowa"