224 Rocznica Rzezi Pragi

W dniu 4 listopada w Katedrze św. Floriana odbyła się msza święta upamiętniająca wydarzenia sprzed 224 lat zwane Rzezią Pragi, której przewodniczył ks. bp Romuald Kamiński - biskup Warszawsko-Praski.
Ks. biskup zaapelował o wyciągniecie wniosków z historii i zrobienie rachunku sumienia z powinności wobec ojczyzny.

Czytaj więcej: 224 Rocznica Rzezi Pragi

Spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klasy dwujęzycznej  oraz rodziców uczniów klas szóstych odbędzie się 26 kwietnia 2018r.  o godz. 17.00 w sali gimnastycznej.

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne

Klasa 7f uczestniczyła w ciekawych zajęciach

W ramach współpracy z Dziecięcym Uniwersytetem Ciekawej Historii „DUCH” klasa 7 fj wraz z wychowawczynią p. M. Zawadzką, uczestniczyła w cyklu zajęć: „Warszawa z okien Pasty”.

Czytaj więcej: Klasa 7f uczestniczyła w ciekawych zajęciach

Kampania Jestem widoczny, jestem bezpieczny

W ramach kampanii „Jestem widoczny, jestem bezpieczny” w środę 14 marca 2018r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Samorządu Województwa Mazowieckiego i Urzędu Marszałkowskiego z Panem Marszałkiem Wiesławem Raboszukiem, który skierował do zebranych kilka istotnych słów na temat bezpieczeństwa.

Czytaj więcej: Kampania Jestem widoczny, jestem bezpieczny