• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Andrzejki szkolne organizowane przez Samorząd Uczniowski odbędą się:
30 listopada 2017 w godzinach:
16.00-17.50 klasy 4-6 (dyskoteka i wróżby andrzejkowe),
18.00-20.00 klasy 7 i gimnazjalne (dyskoteka).
Zapraszamy!

Konkurs Świat Zawodów rozstrzygnięty

15 listopada w klasach 4-6 odbył się konkurs "Świat zawodów". Tego dnia wszystkie klasy przebierały się za wcześniej wylosowaną grupę zawodów. Były to: zawody związane ze służbą zdrowia, zawody związane z bezpieczeństwem kraju, zawody związane ze sportem oraz zawody związane z gotowaniem.

Czytaj więcej: Konkurs Świat Zawodów rozstrzygnięty