• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Wizytówka Szkoły Podstawowej

Klasy 4-7

Witamy w Szkole Podstawowej nr 50 im. Królowej Jadwigi w Warszawie.

W niniejszej zakładce można szybko odszukać informacje dotyczące 2 etapu edukacyjnego czyli klas 4-7

Na poziomie drugiego etapu edukacyjnego w roku szk. 2017/2018 funkcjonuje 19 oddziałów:

wychowawca

z-ca wychowawcy