^Do góry
  • 1 Witamy w naszej szkole
    Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
  • 2 Witamy w naszej szkole
    Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
  • 3 Stawiamy na sport
    Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
  • 4 Edukacja od najmłodszych lat
    Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
  • 5 ZAPRASZAMY !
    Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Podsumowanie konkursów w 1 sem. 2018/2019

 

Konkursy polonistyczne

Nazwa konkursu

Termin

Organizator

Laureaci

Osoba przygotowująca do konkursu

Czy znasz tę książkę

paź-18

Bilioteka szkolna

I miejsce Alicja Lewandowska 4D, II miejsce Jakub Sionek 4A, Natalia Oder 4F, III miejsce Emilia Czyżewska 4F, Kacper Dziurla 4D, Patryk Bocianiak 4A, Karol Klember 40B

Ewa Radecka, Anna Kita

Bohaterowie naszych lektur

paź-18

Bilioteka szkolna

I miejsce Sebastian Wąsiakowski 6C, II miejsce Nikola Gołyńska 6c, III miejsce Maria Przystasz 5A

Ewa Radecka, Anna Kita

Konkurs kuratoryjny języka polskiego

lis-18

MSCDN

do II etapu zakwalifikowali się; Kamil Kocjan 8fj,Urszula Białous 8fj, Urszula Bochen 8d

 

Sto słów na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

listopad /grudzień

E. Kałużka, K. Pietrzak SP 50

klasy 4-6: I miejsce ex equo Aleksandra Wytrykowska 6a,Gabriela Opalińska 5a, Patrycja Tryc 6b i Oliwia Gąsiorek 6b.

 

Sto słów na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

listopad/grudzień

E. Kałużka, K. Pietrzak SP 50

klasy 7-8 i IIIIgim: I miejsce: Kamil Kocjan 8fj, II miejsce: Paweł Kamiński 7a,III miejsce : Urszula Białous 8fj

 

XIX Konkurs Ortograficzny - Ortografia na medal

styczeń/luty

SP 143 im. Stefana Starzyńskiego koordynator: K. Pietrzak

klasy 5-6 : II miejsce Karolina Sawicka, uczennica zakalifikowała się do etapu wojewódzkiego

 

XIX Konkurs Ortograficzny - Ortografia na medal

styczeń/luty

SP 143 im. Stefana Starzyńskiego koordynator: K. Pietrzak

klasy 7-8 i IIIIgim: I miejsce: Kamil Kocjan 8fj, II miejsce: Paweł Wydra 8dj, uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego

 

 

 

 

 

 

Konkursy matematyczne

Nazwa konkursu

Termin

Organizator

Laureaci

Osoba przygotowująca do konkursu

Olimpiada Matematyczna Juniorów

27 września 2018

Stowarzyszenie na rzecz edukacji matematycznej

do II etapu zakwalifikowali się: Julia Suchodolska 8a, Radosław Sienicki 8f

8a - Anna Bednarska, 8f - Joanna Wojdan

Dzień Tabliczki Mnożenia

1.10.2018

Anna Bednarska, Ewa Kaftańska,

klasy 4: I miejsce Edyta Kowalska 4c II miejsce Michał Najdzionek 4b III miejsce Amelia Wiśniewska 4e

Bartosz Bieniak

 

 

Bartosz Bieniak, Teresa Orłowska

klasy 5: I miejsce Hanna Weitzner 5b II miejsce Wiktoria Pruśniewska 5e III miejsce Wiktoria Tryc 5b

5b- Iwona Myślak-Piątek; 5e- Teresa Orłowska

 

 

 

klasy 6: I miejsce Sebastian Górski 6a II miejsce Jakub Tarczyński 6c III miejsce Małgorzata Frąckiewicz 6b

6b, 6c- Anna Bednarska; 6a- Patrycja Łyś

 

 

 

klasy 7: I miejsce Natalia Siewierska 7c II miejsce Paweł Kamiński 7a III miejsce Konrad Mamiński 7c

7c- Anna Bednarska; 7a- Patrycja Łyś

 

 

 

klasy 8 i gimnazjum: I miejsce Julia Suchodolska 8a II miejsce Tadeusz Szymański 8f III miejsce Radosław Sienicki 8f

8a- Anna Bednarska; 8f- Joanna Wojdan

Wielcy Polscy Matematycy

5.11.2018

Patrycja Łyś, Teresa Orłowska

kategoria - prezentacja multimedialna: I miejsce Błażej Piątek 6d i Olgierd Kindrasz 3gkp; II miejsce Michał Szafrański 8b i Kinga Mikołajczyk 4f; III miejsce Mateusz Nowakowski 8b i Małgorzata Parzydeł 5b; Wyróżnienie: Joanna Krupa 4b, Magdalena Krupa 5e, Zuzanna Łojszczyk 6a, Kinga Grzymała 6a, Mateusz Zając 8b, Jakub Urbaniak 3gkp

 

 

 

 

W kategorii - najciekawszy plakat: I miejsce:Laura Denisiuk 8b II miejsce: Kajetan Kiwerski 4c III miejsce: Małgorzata Brylińska 6e,
Hanna i Zofia Bulik 8a Wyróżnienie:Aleksandra Lisiecka 8b, Rogalska Dominika 3gkp, Maurycy Gasiul 5b, Bartosz Rolek 5b.

 

 

 

 

kategoria - najstarszy podręcznik: I miejsce Bartosz Rolek 5b; II miejsce Jakub Urbaniak 3gkp

 

Konkurs kuratoryjny z matematyki

25.10.2018

MCSDN

do II etapu zakwalifikowali się: Julia Suchodolska 8a,

Anna Bednarska

dla szkół podstawowych

 

 

Helena Justyna-Grygo 8f, Urszula Białous 8f, Radosław Sienicki 8f, Kamil Kocjan 8f,

Joanna Wojdan

 

 

 

 

 

Konkursy historyczne

Nazwa konkursu

Termin

Organizator

Laureaci

Osoba przygotowująca do konkursu

XXIV Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego.,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948.W walce o wolną Polskę" Etap szkolny

06.11.2018

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

Julia Suchodolska 8a /zakwalifikowana do II etapu/

Barbara Snopkiewicz

 

 

 

Michał Szafrański-Kozłowski 8b /zakwalifikowany do II etapu/

 

Życie Józefa Piłsudskiego

12.12.2018

Biblioteka szkolna

najlepsze wyniki: Michał Szafrański-Kozłowski 8b , Karol Wąsiakowski 3G, Aleksandra Popielarczyk 7B,

Ewa Radecka, Anna Kita

Konkurs przedmiotowy z historii

18.10 2018

MSCDN

Kamil Kocjan (awans do etapu rejonowego)

Małgorzata Bystrzanowska

 

 

 

Tadeusz Szymański (awans do etapu rejonowego)

 

 

 

 

Dominika Kołakowska

 

 

 

 

 

 

Konkurs przedmiotowy z wos

28.10.2018

MSCDN

Emilia Wanic 3 gkp

Małgorzata Bystrzanowska

 

 

 

 

 

Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

12.12. 2019

SGH

Emilia Wanic 3 gkp

Małgorzata Bystrzanowska

 

 

 

Karol Wąsiakowski 3 gkp

 

 

 

 

Natalia Gierasińska 3 gkp

 

 

 

 

Maja Tyczyńska 3 gkp

 

 

 

 

 

 

Szkolny Konkurs wiedzy z okazji 100 lecia Niepodległości

X - XII

SP 50

Tadeusz Szymański, Radosław Sienicki - I miejsce 8fj

Małgorzata Bystrzanowska

 

 

 

Aniela Sulich, Dominka Kołakowska II miejsce 8fj

 

 

 

 

Mateusz Gnyszko wyróżnienie 8 a

 

 

 

 

Maja Kwiatkowska, Julia Suchodolska ( 8 a) Karol Wąsiąkowski, Emilia Wanic 9 gkp)

 

 

 

 

 

 

Szkolny konkurs plastyczno historyczny

X - XII

Sp 50

Julia Woźniak ( 6 c0 - I miejsce

Małgorzata Bystrzanowska

 

 

 

Barosz Sławecki II miejsce (8fj

 

 

 

 

Zosia Sobczak (6c) III miejsce

 

 

 

 

Dominika Rogalska (3 gkp} - wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

Konkursy przyrodnicze (biologiczne, geograficzne)

Nazwa konkursu

Termin

Organizator

Laureaci

Osoba przygotowująca do konkursu

MSCDN konkurs biologiczny SP

6.11.2018

MSCDN

najlepszy wynik w szkole: Jula Suchodolska 8a, Kamil Tarczyński 8fj

K. Kurowska, E. Wojtaszewska

MSCDN konkurs biologiczny Gimnazjum

6.11.2018

MSCDN

najlepszy wynik w szkole:Patrycja Policht 3gkp

E. Wojtaszewska

Szkolny konkurs na plakat 'Sylwetki polskich uczonych i naukowców'

lis-18

K. Kurowska, E. Wojtaszewska

Laura Denisiuk 8b

K. Kurowska, E. Wojtaszewska

MSCDN konkurs geograficzny SP

26.10.2018

MSCDN

najlepszy wynik w szkole: Kamil Kocjan 8fj

 

Konkurs interdyscyplinarny " Ciepło dla Pragi"

w trakcie realizacji

dzielnica Praga

uczestnicy Maja Kwiatkowska 8a, Julia Suchodolska 8a, Wiktor Kamiński 8f, Kamil Tarczyński 8f

E. Wojtaszewska

 

 

 

 

 

Konkursy fizyczne

Nazwa konkursu

Termin

Organizator

Laureaci

Osoba przygotowująca do konkursu

Kuratoryjny Konkurs Fizyczny

17.10.2018

MSCDN

Kamil Kocjan I miejsce (zakwalifikowany do II etapu)

 

 

 

 

Julia Suchodolska II miejsce

 

 

 

 

 

 

Konkursy chemiczne

Nazwa konkursu

Termin

Organizator

Laureaci

Osoba przygotowująca do konkursu

Konkurs kuratoryjny z chemii

 

MSCDN

-------------

Kamila Sienkiewicz-Piotrowska

Praski Konkurs Chemiczny "Polon 2018"

10.12.2018

Szkoła Podstawowa nr 73 im. Stefana Batorego

1. Bartosz Sławecki - zakwalifikowany do drugiego etapu

Kamila Sienkiewicz-Piotrowska

 

 

 

2. Julia Suchodolska - zakwalifikowana do drugiego etapu

 

 

 

 

3. Kamil Kocjan - zakwalifikowany do drugiego etapu

 

 

 

 

 

 

Konkursy językowe

Nazwa konkursu

Termin

Organizator

Laureaci

Osoba przygotowująca do konkursu

Kuratoryjny konkurs języka angielskiego

07.11.2018

MSCDN

Do III etapu przeszła |Urszula Białous, zaś w II etapie byli jeszcze Aniela Sulich i Michał Zaperty

Barbara Rózyńska

Kuratoryjny |Konkurs języka rosyjskiego

08.11.2018

MSCDN

do II przeszła Olesia Poverschenko i Kirył Karotkich

Barbara Rózyńska

Olimpiada języka angielskiego

17.11.2018

SP 84

etap dzielnicowy - wyznaczone dzieci - nikt nie przeszedł do II etapu

Joanna Borowska - opieka, ze względu na udział dzieci ze wszytsklich klas przygotowanie dzieci - cały zespoł - każdy swoją grupę

 

OLIMPUS

 

 

09.01.2018

 

 

 

II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego ,,Lust auf Lesen”

19.10.2018

PSNJN

Najlepszy wynik: Adam Mikołajczyk 8a, Kamil Kocjan 8fj, Dominika Kołakowska 8fj

Wioletta Rode

Kuratoryjny konkurs języka niemieckiego

23.10.2018r.

MSCDN

Najlepszy wynik: Adam Mikołajczyk 8a, Dominika Kołakowska 8fj, Kamik Kocjan 8fj

Wioleta Rode

Konkurs Lingwistyczny z języka niemieckiego

30.11.2018r.

Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Do II etapu zakwalifikował się Adam Mikołajczyk 8a

Wioletta Rode

Szkolny Konkurs z j.niemieckiego ,,Weihnachtskarte"

grudzień 2018r.

W.Rode

I miejsce: Marta Moralewicz 8c, II miejsce: Hanna Jopek 7bk, III miejsce: Maksymilian Dembiński 7dj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkursy informatyczne

Nazwa konkursu

Termin

Organizator

Laureaci

Osoba przygotowująca do konkursu

 

 

 

etap szkolny:

 

Bóbr - kategoria Benjamin

lis-18

Konkurs Międzynarodowy (Litwa)

Mateusz Tarczynski kl 6c - I miejsce

Tomasz Ciszewski, Ewa Kaftańska

 

 

 

Marek Majsterek kl 4d - II miejsce

 

 

 

 

Kacper Pydzik kl 4d - III miejsce

 

 

 

 

 

 

Bóbr - kategoria Junior

lis-18

Konkurs Międzynarodowy (Litwa)

etap szkolny:

 

Radosław Sienicki kl 8f - I miejsce

Tomasz Ciszewski

 

 

 

Tadeusz Szymański kl 8f - II miejsce

 

 

 

 

Maksymilian Dembiński kl 7 - III miejsce

 

Logomocja

lis-18

OEIiZK

etap szkolny: I miejsce Mateusz Gnyszko 8a, przeszedł do etapu rejonowego

Tomasz Ciszewski

 

 

 

 

 

Olimpiada Cyfrowa

lis-18

Fundacja Nowoczesna Polska

Adam Mikołajczyk kl 8a – udział online

Tomasz Ciszewski

 

 

 

 

 

Konkursy religijne

Nazwa konkursu

Termin

Organizator

Laureaci

Osoba przygotowująca do konkursu

Konkurs Bożonarodzeniowy

gru-18

katecheci

Dominik Kaniewski kl.5c I miejsce

 

 

 

 

Gracjan Krupa kl.6b

 

 

 

 

Oliwia Gasiorek kl.6b

 

 

 

 

Krystian Zgódka kl.5b II miejsce

 

 

 

 

Małgorzata Parzydeł kl.5b

 

 

 

 

Monika Szymczak kl.5e

 

 

 

 

Julia Sztabińska kl4f III miejsce

 

 

 

 

Magdalena Tchórzewska kl.6c

 

 

 

 

Jan Gnyszko kl.4f III miejsce

 

Karta Bożonarodzeniowa

14. 12.2018r

Hospicjum

Zuzanna Zalewska kl. 8d

 

Diecezjalny

09. 01. 2019r

Wydział Katechetyczny - Kuria Warszawsko Praska

Tadeusz Szymański kl. 8f

 

 

 

 

Stanisław Szymański kl. 7d

 

Biblijny - Dzieje Apostolskie

10.01. 2019r

Fundacja Słowo

Etap szkolny

 

 

 

 

Tadeusz Szymański kl. 8f

 

 

 

 

Bartosz Larenta kl. 8f

 

 

 

 

Aleksander Kocon kl. 8f

 

 

 

 

Stanisław Szymański kl. 7d

 

 

 

 

Paweł Wydra kl. 8f

 

Kuratoryjny "JPII Papież wolności"

12. 12. 2018r

Centrum Myśli JPII

Paweł Kamiński kl. 7a

 

 

 

 

Mateusz Gnyszko kl. 8a

 

 

 

 

Alicja Sawicka kl. 8f

 

 

 

 

Dominika Kołakowska kl. 8f

 

 

 

 

Aniela Sulich kl. 8f

 

 

 

 

Natalia Liśkiewicz kl. 8b

 

 

 

 

Maja Lizis kl. 8f

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkursy plastyczne, techniczne

Nazwa konkursu

Termin

Organizator

Laureaci

Osoba przygotowująca do konkursu

Obraz Mojej Warszawy

Jesień 2018

SCEK Jezuicka

Wyróżnieni udziałem w wystawie: Weitzner Hanna, Maxymilian Rahman, Kinga Grzymała 6a, Bruno Krakowiak 7d, Patryk Kleszcz 7a, Anna Wojtaś 6dk, Jakub Dwojak 6dk, Dominik Kaniewski 5c

Ewa Kulisz , Konrad Lesiak

Z książką w tle

paź-18

Biblioteka szkolna

I miejsce: Mikołaj Czermiński 8A, II miejsce Michał Szafrański-Kozłowski 8B, Igor Morawski, III miejsce: Karol Wąsiakowski 3GKP, Konrad Mamiński 7C, Olaf Kowalski 8A

Ewa Radecka, Anna Kita

Zima Maluje Pejzaże " Najlepszy Szkic"

listopad-grudzień 2018

P. Bednarska, P Lesiak, P Kulisz

I miejsce Kinga Tamborek 8c,II miejsce Magdalena Tchórzewska 6c, III miejsce Błażej Piątek 6dk

 

 

 

 

 

 

Konkursy muzyczne

Nazwa konkursu

Termin

Organizator

Laureaci

Osoba przygotowująca do konkursu

Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

6.11.2018r.

Małgorzata Wieczorek, Ewa Kulisz

kategoria SOLIŚCI: I miejsce - Oliwia Węclewska kl.8b, Paula Martelli kl.4e; II miejsce - Paulina Młynarska kl. 8d, Agnieszka Bogucka kl. 8b; III miejsce - Małgorzata Parzydeł kl. 5b;

Małgorzata Wieczorek, Ewa Kulisz

 

 

 

kategoria ZESPOŁY: I miejsce - zespół: Oliwia Węclewska, Agnieszka Bogucka, Marta Moralewicz, Maria Lewczak, Olesya Poveshchenko, Bartosz Larenta; II miejsce - Nadia Sulich i Magdalena Krupa; III miejsce - Liliana Magot, Natalia Oder i Maja Ławniczak;

 

 

 

kategoria INSTRUMENALIŚCI: I miejsce - Batrosz Larenta; II miejsce - Błażej Piątek.

Szkolny konkurs na wykonanie "Śpiewnika Pieśni Patriotycznych"

 

Małgorzata Wieczorek, Ewa Kulisz

kategoria ALBUM: I miejsce ex aequo - Magdalena Tchórzewska kl. 6c, Paweł Smolik kl. 7d, Sebastian Zakrzewski kl. 4c, Adam Mikołajczyk kl. 8a; II miejsce - Paula Martelli kl. 4e; III miejsce ex aequo - Zuzanna Antońska kl. 6a, Wiktoria Mościcka kl. 6a; Wyróżnienie - Magdalena Krupa kl. 5e.

 

 

23.11.2018r.

 

kategoria PREZENTACJA: I miejsce ex aequo - Maria Banaś kl. 7a, Błażej Piątek kl. 6d; II miejsce - Kinga Mikołajczyk kl. 4f; III miejsce - Małgorzata Parzydeł kl. 5b.

 

 

 

 

 

 

Konkursy sportowe

Nazwa konkursu

Termin

Organizator

Laureaci

Osoba przygotowująca do konkursu

Gran Prix Polski Cheerleaders

7/10/2018

Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders/ Iskra Łochów

I miejsce w kategorii cheer coed junior młodszy

Długoborska Oliwia
Dobrzyńska Wiktoria
Grzymała Kinga
Lewczak Natalia
Lisowska Oliwia
Mańkowska Julia
Olszewska Beata
Zarzeczna Aleksandra
Bednarska-Gumula Klara
Fedorowicz Aleksandra
Hołoweńko Ewa
Jeznak Amelia
Korzeniewska Karolina
Zdrodowska Wiktoria
Kubera Klaudia
Larenta Kinga
Poveschenko Lylia
Pruśniewska Wiktoria
Redlińska Wiktoria
Sionek Alicja
Stelmaszczyk Nikola
Dorocki Mateusz
Woźniak Marta

Kinga Nurkiewicz, Bartłomiej Gójski

International Championship Grand Prix Polski Cheerleaders 2018

07/10/2018

Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders/ Iskra Łochów

II miejsce w kategorii freestyle junior młodszy

Długoborska Oliwia
Dobrzyńska Wiktoria
Grzymała Kinga
Hołoweńko Ewa
Jeznak Amelia
Korzeniewska Karolina
Larenta Kinga
Lisowska Oliwia
Mańkowska Julia
Olszewska Beata
Redlińska Wiktoria
Sionek Alicja
Stelmaszczyk Nikola
Woźniak Marta

Kinga Nurkiewicz

International Championship Grand Prix Polski Cheerleaders 2018

07/10/2018

Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders/Iskra Łochów

III miejsce w kategorii group stunt all girl junior

Wadełek Justyna
Młynarska Paulina

Kinga Nurkiewicz/Agnieszka Czerwińska

Grand Prix Polski Cheerleaders Warszawa 2018

08/12/2018

Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders/ UKS Jagiellonka

II miejsce w kategorii freestyle junior młodszy

Długoborska Oliwia
Dobrzyńska Wiktoria
Grzymała Kinga
Hołoweńko Ewa
Jeznak Amelia
Korzeniewska Karolina
Larenta Kinga
Lisowska Oliwia
Mańkowska Julia
Olszewska Beata
Redlińska Wiktoria
Sionek Alicja
Stelmaszczyk Nikola
Woźniak Marta

Kinga Nurkiewicz

Grand Prix Polski Cheerleaders Warszawa 2018

08/12/2018

Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders/UKS Jagiellonka

I miejsce w kategorii group stunt all girl junior

Justyna Wadełek
Julia Mańkowska

Kinga Nurkiewicz/Agnieszka Czerwińska

Grand Prix Polski Cheerleaders Warszawa 2018

08/12/2018

polskie Stowarzyszenie Cheerleaders/UKS Jagiellonka

II miejsce w kategorii cheer all girl junior młodszy (level2)

Barcińska Ida
Długokęcka Julia
Domańska Julia
Gurdała Nicole
Jańczuk Klara
Kiljańska Anna
Krupa Joanna
Krupa Magdalena
Lewczak Julia
Marchwińska Natalia
Martelli Paula
Matejko Zuzanna
Nadulska Sandra
Nalej Kinga
Olędzka Weronika
Ostrowska Maja
Owczarek Nikola
Pasoń Aleksandra
Romanowska Malti
Rybak Julia
Rząsa Amelia
Skwarczyńska Aleksandra
Skwarczyńska Gabriela
Szymczak Monika
Wąsiakowska Monika
Werstak Wiktoria
Wiśniewska Andżelika
Woźniak Kamila
Wójcik Adrianna

Agnieszka Czerwińska/Bartłomiej Gójski

Grand Prix Polski Cheerleaders Warszawa 2018

08/12/2018

Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders/UKS Jagiellonka

II miejsce w kategorii pom dance elite dzieci

Bednarska-Gumula Klara
Kubera Klaudia
Matejko Zuzanna
Nalej Kinga
Olędzka Magda
Pociech Klara
Rogalska Weronika
Zbucka Oliwia
Zdrodowska Wiktoria

Agnieszka Czerwińska

Grand Prix Polski Cheerleaders Warszawa 2018

08/12/2018

Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders/UKS Jagiellonka

II miejsce w kategorii cheer jazz j8unior

Czubak Izabela
Gierasińska Natalia
Lajborek Aleksandra
Policht Patrycja
Tyczyńska Maja
Rogalska Dominika

 

Mistrzostwa Dzielnicy w tenisie stołowym gimnazjum dziewcząt

 

 

szkolne: Bochen Urszula (8dk sp50), Zalewska Zuzanna (8dk sp50

 

Mistrzostwa Dzielnicy w unihokeju dziewcząt gimnazjum

 

 

szkolne:Jabłońska Emilia (7a sp50)
Młotkowska Nadia (8a sp50)
Zwolińska Milena (8a sp50)
Bochen Urszula (8dk sp50)
Deka Wiktoria (8dk sp50)
Jabłońska Klaudia (8dk sp50)
Młynarska Paulina (8dk sp50)
Przepiórka Nadia (8dk sp50)
Ryska Maria (8dk sp50)
Turowiecka Patrycja (8dk sp50)
10
Zalewska Zuzanna (8dk sp50)
Żak Małgorzata (8dk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w unihokeju chłopców gimnazjum

 

 

szkolne:Garbacz Kacper (3gkp G57)
Łapieniecki Tomasz (7cp sp50)
Jabłoński Kacper (8a sp50)
Bogucki Krzysztof (8b sp50)
Janczarek Adrian (8dk sp50)
Ryska Marcin (8dk sp50)
Larenta Bartosz (8fj sp50)
Tarczyński Kamil (8fj sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w tenisie stołowym sp dziewcząt

 

 

szkolne: Długoborska Oliwia (6dk sp50)
Dobrzyńska Wiktoria (6dk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w piłce ręcznej dziewcząt sp

 

 

szkolne: Pawlak Zuzanna (5dk sp50)
Długoborska Oliwia (6dk sp50)
Dobrzyńska Wiktoria (6dk sp50)
Hołoweńko Ewa (6dk sp50)
Leśniewska Gabriela (6dk sp50)
Muzyczek Maya (6dk sp50)
Prusakowska Justyna (6dk sp50)
Stańczak Jagoda (6dk sp50)
Wojtaś Anna (6dk sp50)
Sokołowska Julia (7bk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w piłce ręcznej dziewcząt sp

 

 

poza szkołą: Pawlak Zuzanna (5dk sp50)
Długoborska Oliwia (6dk sp50)
Dobrzyńska Wiktoria (6dk sp50)
Hołoweńko Ewa (6dk sp50)
Leśniewska Gabriela (6dk sp50)
Muzyczek Maya (6dk sp50)
Prusakowska Justyna (6dk sp50)
Stańczak Jagoda (6dk sp50)
Wojtaś Anna (6dk sp50)
Sokołowska Julia (7bk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w piłce ręcznej chłopców sp

 

 

w szkole: Pałczyński Mateusz (5dk sp50)
Puszyński Bartosz (5dk sp50)
Zub Adam (5dk sp50)
Dołęgowski Michał (6dk sp50)
Dwojak Jakub (6dk sp50)
Gręda Andrzej (6dk sp50)
Jaszczuk Dariusz (6dk sp50)
Korzeniewski Bartosz (6dk sp50)
Lewczak Mateusz (6dk sp50)
Lis Jan (6dk sp50)
Lis Paweł (6dk sp50)
Ostapczuk Michał (6dk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w sztafetowych biegach przełajowych chłopców sp

 

 

w szkole: Bedyński Sebastian (5cp sp50)
Niemczura Wiktor (5cp sp50)
Zgoda Szymon (5cp sp50)
Jankowski Jakub (6cp sp50)
Kazanowski Dominik (6cp sp50)
Majewski Kacper (6cp sp50)
Rahman Maximilian (6cp sp50)
Styś Aleksander (6cp sp50)
Tarczyński Mateusz (6cp sp50)
Lewczak Mateusz (6dk sp50)
Woźniak Radosław (6dk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w indywidualnych biegach przełajowych gimnazjum

 

 

w szkole: Baroniewski Arkadiusz (3gkp G57)
Garbacz Kacper (3gkp G57)
Gierasińska Natalie (3gkp G57)
Kołodziejczyk Kamila (3gkp G57)
Nowak Kosma (3gkp G57)
Rogalska Dominika (3gkp G57)
Swojak Weronika (3gkp G57)
Szerszeń Karol (3gkp G57)
Wiśniewska Julia (7bk sp50)
Kwiatkowska Kamila (7cp sp50)
Leśniewski Wiktor (7cp sp50)
Brzozowska Marta (8b sp50)
Janczarek Adrian (8dk sp50)
Ryska Marcin (8dk sp50)
Tarczyński Kamil (8fj sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w indywidualnych biegach przełajowych gimnazjum

 

 

poza szkołą: Baroniewski Arkadiusz (3gkp G57)
Garbacz Kacper (3gkp G57)
Gierasińska Natalie (3gkp G57)
Kołodziejczyk Kamila (3gkp G57)
Nowak Kosma (3gkp G57)
Rogalska Dominika (3gkp G57)
Swojak Weronika (3gkp G57)
Szerszeń Karol (3gkp G57)
Wiśniewska Julia (7bk sp50)
Kwiatkowska Kamila (7cp sp50)
Leśniewski Wiktor (7cp sp50)
Brzozowska Marta (8b sp50)
Janczarek Adrian (8dk sp50)
Ryska Marcin (8dk sp50)
Tarczyński Kamil (8fj sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w indywidualnych biegach przełajowych sp

 

 

w szkole: Korczak Weronika (5cp sp50)
Lasocka Martyna (5cp sp50)
Olszewska Julia (5cp sp50)
Pawlak Zuzanna (5dk sp50)
Brzozowska Ewa (5et sp50)
Kruk Aleksandra (5et sp50)
Stsiolnaya Vasilina (5et sp50)
Borowik Maria (6cp sp50)
Dąbrowska Wiktoria (6cp sp50)
Gołyńska Nikola (6cp sp50)
Sobczak Zofia (6cp sp50)
Tchórzewska Magdalena (6cp sp50)
Tomaszewska Maja (6cp sp50)
Woźniak Julia (6cp sp50)
Zawadzka Klaudia (6cp sp50)
Długoborska Oliwia (6dk sp50)
Dobrzyńska Wiktoria (6dk sp50)
Stańczak Jagoda (6dk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w indywidualnych biegach przełajowych sp

 

 

poza szkołą: Bedyński Sebastian (5cp sp50)
Korczak Weronika (5cp sp50)
Zgoda Szymon (5cp sp50)
Pawlak Zuzanna (5dk sp50)
Stsiolnaya Vasilina (5et sp50)
Dąbrowska Wiktoria (6cp sp50)
Gołyńska Nikola (6cp sp50)
Majewski Kacper (6cp sp50)
Sobczak Zofia (6cp sp50)
Styś Aleksander (6cp sp50)
Tarczyński Mateusz (6cp sp50)
Woźniak Julia (6cp sp50)
Zawadzka Klaudia (6cp sp50)
Woźniak Radosław (6dk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w sztafetowych biegach przełajowych gimnazjum chłopcy

 

 

w szkole: Garbacz Kacper (3gkp G57)
Nowak Kosma (3gkp G57)
Oksztul Antoni (3gkp G57)
Szerszeń Karol (3gkp G57)
Wolski Aleksander (3gkp G57)
Trembaczyk Marcin (7bk sp50)
Leśniewski Wiktor (7cp sp50)
Łapieniecki Tomasz (7cp sp50)
Adamowicz Mikołaj (8cp sp50)
Janczarek Adrian (8dk sp50)
Ryska Marcin (8dk sp50)
Tarczyński Kamil (8fj sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w sztafetowych biegach przełajowych gimnazjum chłopcy

 

 

poza szkołą: Garbacz Kacper (3gkp G57)
Nowak Kosma (3gkp G57)
Oksztul Antoni (3gkp G57)
Szerszeń Karol (3gkp G57)
Wolski Aleksander (3gkp G57)
Trembaczyk Marcin (7bk sp50)
Leśniewski Wiktor (7cp sp50)
Łapieniecki Tomasz (7cp sp50)
Adamowicz Mikołaj (8cp sp50)
Janczarek Adrian (8dk sp50)
Ryska Marcin (8dk sp50)
Tarczyński Kamil (8fj sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej dziewcząt gimnazjum

 

 

w szkole: Kołodziejczyk Kamila (3gkp G57)
Swojak Weronika (3gkp G57)
Jabłońska Emilia (7a sp50)
Wiśniewska Julia (7bk sp50)
Wojdak Julia (8a sp50)
Zwolińska Milena (8a sp50)
Moralewicz Marta (8cp sp50)
Ryska Maria (8dk sp50)
Sierota Oliwia (8dk sp50)
Zalewska Zuzanna (8dk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej dziewcząt gimnazjum

 

 

poza szkołą: Kołodziejczyk Kamila (3gkp G57)
Swojak Weronika (3gkp G57)
Jabłońska Emilia (7a sp50)
Wiśniewska Julia (7bk sp50)
Wojdak Julia (8a sp50)
Zwolińska Milena (8a sp50)
Moralewicz Marta (8cp sp50)
Ryska Maria (8dk sp50)
Sierota Oliwia (8dk sp50)
Zalewska Zuzanna (8dk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej chłopców gimnazjum

 

 

w szkole: Baroniewski Arkadiusz (3gkp G57)
Muszel Kamil (3gkp G57)
Oksztul Antoni (3gkp G57)
Szerszeń Karol (3gkp G57)
Urbaniak Jakub (3gkp G57)
Wilhelm Karol (3gkp G57)
Wolski Aleksander (3gkp G57)
Jabłoński Kacper (8a sp50)
Janczarek Adrian (8dk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w unihokeju dziewcząt sp

 

 

Brzozowska Antonina (5dk sp50)
Pawlak Zuzanna (5dk sp50)
Larenta Kinga (6b sp50)
Gołyńska Nikola (6cp sp50)
Tchórzewska Magdalena (6cp sp50)
Tomaszewska Maja (6cp sp50)
Długoborska Oliwia (6dk sp50)
Dobrzyńska Wiktoria (6dk sp50)
Hołoweńko Ewa (6dk sp50)
Leśniewska Gabriela (6dk sp50)
Wojtaś Anna (6dk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w piłce ręcznej dziewcząt gimnazjum

 

 

w szkole: Jabłońska Emilia (7a sp50)
Kołakowska Maja (7bk sp50)
Wiśniewska Julia (7bk sp50)
Zwolińska Milena (8a sp50)
Jabłońska Klaudia (8dk sp50)
Przepiórka Nadia (8dk sp50
Ryska Maria (8dk sp50)
Turowiecka Patrycja (8dk sp50)
Zalewska Zuzanna (8dk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w piłce ręcznej dziewcząt gimnazjum

 

 

poza szkołą: Jabłońska Emilia (7a sp50)
Kołakowska Maja (7bk sp50)
Wiśniewska Julia (7bk sp50)
Zwolińska Milena (8a sp50)
Jabłońska Klaudia (8dk sp50)
Przepiórka Nadia (8dk sp50)
Ryska Maria (8dk sp50)
Turowiecka Patrycja (8dk sp50)
Zalewska Zuzanna (8dk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w tenisie stołowym gimnazjum chłopców

 

 

w szkole: Jabłoński Kacper (8a sp50)
Mikołajczyk Adam (8a sp50)
Wydra Alan (8dk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w koszykówce dziewcząt sp

 

 

w szkole: Pawlak Zuzanna (5dk sp50)
Długoborska Oliwia (6dk sp50)
Dobrzyńska Wiktoria (6dk sp50)
Hołoweńko Ewa (6dk sp50)
Leśniewska Gabriela (6dk sp50)
Muzyczek Maya (6dk sp50)
Prusakowska Justyna (6dk sp50)
Stańczak Jagoda (6dk sp50)
Sarna Kinga (7bk sp50)
Sokołowska Julia (7bk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w koszykówce dziewcząt sp

 

 

poza szkołą: Pawlak Zuzanna (5dk sp50)
Długoborska Oliwia (6dk sp50)
Dobrzyńska Wiktoria (6dk sp50)
Hołoweńko Ewa (6dk sp50)
Leśniewska Gabriela (6dk sp50)
Muzyczek Maya (6dk sp50)
Prusakowska Justyna (6dk sp50)
Stańczak Jagoda (6dk sp50)
Sarna Kinga (7bk sp50)
Sokołowska Julia (7bk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w koszykówce chłopców sp

 

 

w szkole: Wakulski Kacper (4dkp sp50)
Zub Adam (5dk sp50)
Dołęgowski Michał (6dk sp50)
Gręda Andrzej (6dk sp50)
Kieliszek Kacper (6dk sp50)
Korzeniewski Bartosz (6dk sp50)
Książek Marcel (6dk sp50)
Lewczak Mateusz (6dk sp50)
Lis Jan (6dk sp50)
9
Lis Paweł (6dk sp50)
Ostapczuk Michał (6dk sp50)
Rybiński Gracjan (6dk sp50

 

Mistrzostwa Dzielnicy w koszykówce chłopców sp

 

 

poza szkołą: Wakulski Kacper (4dkp sp50)
Zub Adam (5dk sp50)
Dołęgowski Michał (6dk sp50)
Gręda Andrzej (6dk sp50)
Kieliszek Kacper (6dk sp50)
Korzeniewski Bartosz (6dk sp50)
Książek Marcel (6dk sp50)
Lewczak Mateusz (6dk sp50)
Lis Jan (6dk sp50)
9
Lis Paweł (6dk sp50)
Ostapczuk Michał (6dk sp50)
Rybiński Gracjan (6dk sp50

 

Mistrzostwa Dzielnicy w tenisie stołowym sp chłopców

 

 

w szkole: Korzeniewski Bartosz (6dk sp50)
Rybiński Gracjan (6dk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w piłce ręcznej chłopców gimnazjum

 

 

w szkole: Baroniewski Arkadiusz (3gkp G57)
Muszel Kamil (3gkp G57)
Oksztul Antoni (3gkp G57)
Paciorek Damian (3gkp G57)
Szerszeń Karol (3gkp G57)
Wilhelm Karol (3gkp G57)
Wolski Aleksander (3gkp G57)
Janczarek Adrian (8dk sp50)

 

Mistrzostwa Dzielnicy w unihokeju chłopców sp

 

 

w szkole: Kołodziejczyk Adrian (5dk sp50)
Puszyński Bartosz (5dk sp50)
Kazanowski Dominik (6cp sp50)
Majewski Kacper (6cp sp50)
Maziarz Mateusz (6cp sp50)
Styś Aleksander (6cp sp50)
Tarczyński Mateusz (6cp sp50)
Dwojak Jakub (6dk sp50)
Jaszczuk Dariusz (6dk sp50)
Piątek Błażej (6dk sp50)
Przygoda Daniel (6dk sp50)
Woźniak Radosław (6dk sp50