^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wyniki zimowej sesji Olimpusa z języka angielskiego

Znamy już wyniki zimowej sesji Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus z języka angielskiego.

Laureatami zostali:

 

w klasach czwartych

Julia Domańska kl. IV et - miejsce III - 58 pkt /60

Iga Krakowiak kl. IV et - miejsce IV - 57 pkt /60

Julia Długokęcka kl. IV et - miejsce VIII - 53 pkt /60

Marek Majsterek kl. IV cp - miejsce IX - 52 pkt /60

w klasach szóstych

Maximilian Rahman kl. VI cp - miejsce VII - 54 pkt /60

w klasach ósmych

Wiktor Kamiński kl. VIII fj - miejsce X - 51 pkt /60

W klasach piątych najlepszy wynik uzyskała Hanna Weitzner z klasy Vb - miejsce XII - 49 pkt/60, a w  klasach siódmych Jan Wojnicki z klasy VII fj- miejsce XIII - 48 pkt/60.

Wyniki pozostałych uczestników konkursu dostępne są u nauczycieli języka angielskiego.

Serdecznie gratulujemy!