^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wernisaż i wręczenie dyplomów laureatom

Z cyklu Jesienne Konfrontacje Artystyczne 2018 odbyły się dwa konkursy plastyczne – „Obraz mojej Warszawy” oraz „Muzyka i Obraz”, których laureatami zostali uczniowie naszej szkoły: Hanna Weitzner, Kinga Grzymała, Bruno Krakowiak, Patryk Kleszcz, Anna Wojtaś, Jakub Dwojak, Dominik Kaniewski i Maksymilian Rahman.

 Nasi uzdolnieni uczniowie zostali wyróżnieni za udział w konkursie, a ich prace wzbogaciły wystawę zorganizowaną w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej na ul. Jezuickiej 4 na Starym Mieście.

Wernisaż i wręczenie dyplomów laureatom odbył się w czwartek 29 XI i uświetniony został koncertem w wykonaniu uznanych artystów- muzyków (Jerzy Sznajder – bas i Franciszek Jasionowski – fortepian), którzy zaprezentowali m.in. utwory Fryderyka Chopina i Stanisława Moniuszki.

Naszym uczniom złożyli gratulacje organizatorzy konkursu, przedstawiciele Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej oraz obecni na uroczystości nauczyciele naszej szkoły: Pan Konrad Lesiak – opiekun artystyczny laureatów (drugim opiekunem była Pani Ewa Kulisz) i Pan Marek Strzeszewski – przewodniczący Zespołu Artystycznego w naszej szkole.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie sztuki!