^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wyniki konkursów bibliotecznych.

Przez cały ubiegły miesiąc biblioteka szkolna obchodziła święto "Październik - Międzynarodowy  Miesiąc Bibliotek Szkolnych". Święto ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego w 1999 roku. Najpierw był to jeden dzień a od 2008 roku trwa cały miesiąc.

W tym roku hasłem przewodnim jest: Książka to przyszłość.

W ramach obchodów święta bibliotekarze zorganizowali przeróżne konkursy, a oto ich wyniki:


  Laughing  "Sowa - symbol mądrości" Laughing
klasy 0
                  I miejsce Leonard Luśtyk 0A
                  II miejsce Agnieszka Demidziuk 0A
                  III Agata Zych 0B

klasy 1
                 I miejsce Matylda Muzyczek 1A
                               Natalia Dębska 1C
                               Filip Krajewski 1B
                               Wiktoria Granatowicz 1D

                 II miejsce Nina Sikora 1A
                                Antonina Rząsa 1C
                                Lena Zdanowska 1B
                                Kuba Bedyński 1d

                III miejsce Kornelia Białek 1A
                                Lukrecja Louati 1A
                                Patrycja Wiewiórka 1C
                                Filip Grabowski 1C
                                Maja Malendowicz 1B
                                Krzysztof Walecki 1D
                                Zuzia Laskowska 1D

                  Wyróżnienie
                                Aleksandros Kostakis 1A
                                Kuba Smurzyński 1A


  Cool"Biblioteka szkolna moim przyjacielem"Cool

           I miejsce Nikola Szudrawska 3B
          II miejsce Zofia Miszczak 3B
          III miejsce Aleksander Kot 3B


    Wink"Czy znasz te książkę"Wink

         I miejsce Alicja Lewandowska 4D
        II miejsce Jakub Sionek 4A
                       Natalia Oder 4F
       III miejsce Emilia Czyżewska 4F
                       Kacper Dziurla 4D
                       Patryk Bocianiak 4A
                       Karol Klember 4B

      Innocent"Bohaterowie naszych lektur"Innocent

        I miejsce Sebastian Wąsiakowski 6C
        II miejsce Nikola Gołyńska 6c
        III miejsce Maria Przystasz 5a


       Laughing" Z książka w tle"Laughing

      I miejsce Mikołaj Czermiński 8A
      II miejsce Michał Szafrański-Kozłowski 8B
                     Igor Morawski 8B
     III miejsce Karol Wąsiakowski 3GKP
                    Konrad Mamiński 7C
                    Olaf Kowalski 8A

Gratulujemy !!!