^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Finał Praskiego Turnieju Scratcha

Uroczyste zakończenie trzeciej edycji Praskiego Turnieju Scratcha odbyło się 7 czerwca w Szkole Podstawowej nr 73. Turniej jest dzielnicowym konkursem informatycznymorganizowanym przez Zarząd Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy i Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 73.

Nasza uczennica z kl 7f Helena Justyna Grygo za swój projekt została wyróżniona przez Komisję Konkursową.

Oto pozostali uczniowie naszej szkoły, którzy również stworzyli własne projekty i otrzymali za nie dyplomy oraz upominki.

Banaś Maria (6a sp50)

Chuchla Marcin (4b sp50)
Czermiński Mikołaj (7a sp50)
Karotkikh Kiryl (6bk sp50)
Kawulska Wiktoria (7b sp50)
Kocjan Kamil (7fj sp50)
Mazańska Maria (4b sp50)
Sech Martyna (6bk sp50)
Sienicki Radosław (7fj sp50)
Szerszeń Patryk (7fj sp50)
Szymański Tadeusz (7fj sp50)
Zakrzewski Sebastian (5cp sp50)
Zalewska Magdalena (6a sp50)

Gratulacje!

Opiekunowie konkursu: p. Ewa Kaftańska i p. Tomasz Ciszewski

-- >> więcej o Gali Konkursu